دولت و مقامات آموزش و پرورش باید متوقف بحث فشار برای کنترل بیشتر بر مدارس خصوصی بعد از غلیان احساسات والدین اعتراض.

جدید وزارت امور خارجه, وزارت آموزش و پرورش گفته آنها دریافت 140,000 نظرات عمومی در مورد این مسئله فقط در سه ماه از سال گذشته و منابع گفت: اکثریت قریب به اتفاق مخالف این طرح است.

با این استدلال که بیشتر نظارت خواهد اطمینان حاصل شود که تمام مدارس را برآورده آموزش و پرورش دستورالعمل این طرح به دنبال بیشتر نفوذ دولت بیش از همه چیز از دوره های آموزشی به استخدام استاندارد در خصوصی ترین و محدود مدارس.

اما مخالفان — اعم از یهودی yeshivas به تونی منهتن خصوصی مدارس — را محکوم کرد و آن را به عنوان یک قدرت خطرناک است که با شتاب می تواند به خطر اندازد بخش استقلال.

NYSED پیشنهاد خواهد نیاز به محلی مدیره مدارس دولتی به دامپزشک مدارس مستقل در مناطق اطراف خود را برای انطباق با الزامات دولت.

کسانی که از نظر نقض خواهد بود موضوع را به مجازات از جمله بسته شدن.

طرح پدید آمده در میان تلخ و بحث های جاری بیش از کفایت سکولار آموزش مذهبی یهودی در مدارس.

رهبری یشیوا اصلاحات گروه YAFFED منتقدان استدلال می کنند که دانش آموزان محروم از پایه تحصیلی آموزش و پرورش به نفع مذهبی غوطه ور شدن.

YAFFED رهبر Naftuli Moster بارها خواستار آن شدند که yeshivas — دریافت کرده است که حدود 100 میلیون دلار در بودجه عمومی — توان مورد نیاز برای ارائه به دانش آموزان مناسب سکولار آموزش و پرورش به تجهیز آنها برای زندگی پس از فارغ التحصیلی.

A student arrives at the United Talmudical Academy’s program
یک دانش آموز می رسد در ایالات Talmudical آکادمی برنامه.Natan Dvir

“رجنت در حال حاضر انجام یک عمومی گسترده روند تعامل ملاقات با ذینفعان و بازدید yeshivas,” Moster روز دوشنبه گفت:. “دیگر وجود دارد هر گونه سوال و ده ها هزار نفر از دانش آموزان محروم اساسی آموزش و پرورش مورد نیاز توسط قانون است.”

او قبلا متهم با نفوذ یشیوا نیروهای هل دادن پدر و مادر به لابی دولت عراق با طرح.

یک سخنگوی مروارید یک گروه مخالف دولت نفوذ بیش از yeshivas مورد تحسین قرار گرفته دولت تصمیم گیری و آن را پیروزی برای آزادی مذهبی.

“ما خوشحال هستیم که هیئت رجنت شنیده 140,000 صدای که ابراز نگرانی در مورد پیشنهاد قوانین و مقررات” گفت: سام گلدشتاین. “آن است که به خصوص لذت بخش است که SED با اشاره به خصوصی بسیاری از پدر و مادر مدرسه و فارغ التحصیلان که نظرات را لمس کرد که چگونه غیر ضروری این مقررات هستند و چگونه آنها تجاوز اساسی والدین و مذهبی حقوق.”

در حالی که مقاومت بلوک تشکیل شده است و عمدتا از yeshivas آن را نیز شامل مسیحی و مسلمان رهبران مدرسه نخبگان منهتن مدرسه خصوصی نمایندگان و دیگران.

ایالت نیویورک انجمن مدارس مستقل واصل طرح دعوی در دادگاه در ماه مارس گذشته مخالفت دولت با این طرح در آلبانی دیوان عالی کشور است.

یازده عضو در مدارس شد امضا کنندگان به کت و شلوار از جمله Brearley مدرسه و سنت دیوید در منهتن. کت و شلوار و گفت: دولت طرح خواهد آنها را از استقلال آنها به دنبال برای.

NYSED نمی ارائه یک جدول زمانی جدید در شماره روز دوشنبه است.

“عمومی انتقادات و پیشنهادات مربوط به مقررات پیشنهادی نشان می دهد که ما باید یک متفکر و روش اندازه گیری شده به این کار” تاهو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de