نیویورک سلامت Dept.’s مرکز تماس کارگران از ترس آنها در معرض COVID-19

بیکار و به دنبال بیمه درمانی است ؟ نیویورک امور خارجه قول داده است برای کمک به, اما آن را ممکن است به خطر انداختن آن مرکز تماس کارگران در روند این پست یاد کرده است.

قرارداد کارگران مسئول برای کمک به رشد جمعیت کثیری از بیکاران نیویورک پیدا کردن بیمه درمانی مقرون به صرفه می گویند آنها در حال کار برای جلوگیری از ابتلا به این بیماری کشنده به عنوان همکاران خود مریض و آنها را اجرا Clorox دستمال مرطوب.

غیبت ممکن است کمک به طولانی تر از حد انتظار زمان انتظار که در حال حاضر با توجه به افزایش تقاضا کارگران می گویند. یک تماس به دولت در بهداشت و درمان عمومی و ارز این هفته به نقل از یک زمان انتظار بیش از 30 دقیقه.

“آن را شهر ارواح وجود دارد. مردم می ترسند به کار می آیند” گفت: Karly Norgaise کیفیت کنترل کارگر در منهتن مرکز تماس. او گفت: تنها 11 نفر مشغول به کار بودند در کف او — که به طور معمول در خانه ها حدود 60 نفر — زمانی که او در گذشته وجود دارد در آوریل 3.

“من ماندن در خانه چون من واقعا می ترسم در حال حاضر” Norgaise گفت: پست.

شکایت شامل متناقض اجراي اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و عدم مطابق با اصول بهداشتی لوازم. Norgaise و همکاران او داده شد Clorox دستمال اما دفتر زد با هفته گذشته, او گفت:.

یک کارگر در آلبانی تماس با مرکز می آیند با COVID-19, کارکنان گفت و آنها را در مواجه با تعداد موارد مشکوک از جمله یکی در خیابان وسیع محل که در آن Norgaise کار می کند.

Maximus قرارداد شرکت اجرا می شود که خط تلفن برای نیویورک سلامت, بیمه, بازار, می گوید زمان انتظار بودند تا در شروع این ویروس در بحران “با توجه به غیر منتظره در تقاضا” اما ادعای میانگین زمان انتظار را از آنجا پایین آمده است.

آن را نیز انکار می کند که از آن شده است سهل انگاری در حفظ کارگران امن و گفت: این ramped تا مطابق با اصول بهداشتی در خط با استانداردهای فدرال و سرمایه گذاری بیشتر منابع در “حفاظت از کارکنان” با توجه به Maximus سخنگوی لیزا مایل است.

ماکسیموس (Maximus) می گوید: 875 آن از 2900 کارگران سراسر کشور از جمله برخی از آن از 1500 مرکز تماس کارکنان در حال کار از خانه — تعدادی که انتظار می رود به رشد است.

“تضمین ایمنی و رفاه Maximus کارکنان میباشد به اطمینان حاصل شود که شهروندان همچنان به دسترسی به ضروری ترین برنامه های” مایلز گفت: پست در پست الکترونیکی.

کارگران در حال حاضر گردش یک طومار خواستار ماکسیموس (Maximus) به مرکز تماس کارکنان این گزینه برای کار از خانه و یا ارائه “اورژانس” پرداخت ترک اگر آنها نمی تواند. ارتباطات کارگران آمریکا اتحادیه کارگری است که سازماندهی Maximus کارکنان است و پرچم این نگرانی های ایمنی به دولت و وزارت کار.

“ضروری است که ماکسیموس (Maximus)’ نیویورک کارمندان — که در حال کار بر روی خطوط مقدم برای کمک به نیویورک دسترسی به پوشش بهداشت و درمان در این زمان بحران — لازم نیست برای قرار دادن خود و خانواده خود را در راه آسیب است به انجام وظایف خود گفت:” دنیس Trainor, معاون رئیس جمهور از CWA منطقه 1.

این درگیری می آید به نیویورک هل یک “دوره ثبت نام ویژه” برای کمک به گذاشته شدن کارگران پیدا کردن مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی از طریق آن “سلامت” بازار است. در حالی که ثبت نام برای برنامه های مانند پزشکی است که سال باز دور پنجره معمول به صورت خصوصی سیاست های طول می کشد فقط چند ماه به پایان رسید و در فوریه. 7 این سال است.

نیویورک در بخش بهداشت و درمان دفاع Maximus روز جمعه گفته شده است کار با پیمانکار به حرکت بیش از نیمی از نیروی کار به خانه های خود.

“ما همچنان در تماس نزدیک با شرکای مدیریت افزایش حجم تماس های تلفنی در طول این مهم ویژه دوره ثبت نام و در حال همکاری نزدیک با آنها را به اطمینان حاصل شود که سلامت و ایمنی نیروی کار خود را اولویت است” این گروه در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>