ارکستر فیلارمونیک نیویورک را لغو فصل کاهش ارکستر حقوق

فیلارمونیک نیویورک لغو شد بقیه آن فصل و یک 10-کنسرت تور اروپایی با توجه به جدید coronavirus برآورد آن خواهد شد که 10 میلیون دلار زیان عملیاتی به آن $87 میلیون بودجه سالانه به دلیل بیماری همه گیر.

ارکستر فیلارمونیک گفت: حقوق 106-اتحادیه ارکستر بازیکنان قطع خواهد شد به حداقل مقیاس برای آوریل و 75 درصد از حداقل مقیاس طریق ممکن است. مزایای بهداشت و درمان خواهد بود ادامه داد: از طریق قرارداد فعلی انقضا در سپتامبر. 20.

با توجه به کاهش در بازارهای مالی از ارکستر فیلارمونیک گفت: خود را وقف کاهش یافته است از $210 میلیون در این سال به کمتر از $180 میلیون در هفته گذشته.

ممکن است furloughs و کاهش دستمزد خود را برای 113 نفر کارکنان اداری هستند که مورد بررسی قرار گرفت.

ارکستر فیلارمونیک فصل در لینکلن مرکز هنرهای نمایشی اجرا می شود از طریق ژوئن 13. شش-تور شهرستان بود که شده از 30 آوریل 12.

به عنوان بخشی از یک توافق با محلی 802 آمریکا فدراسیون از نوازندگان این ارکستر فیلارمونیک خواهد بود قادر به استفاده از آن رسانه های بایگانی در پورتال رایگان, NY Phil پخش در.

هیچ تصمیم گیری ساخته شده در ژوئن کنسرت در شهر نیویورک, پارک ها و جولای کنسرت در چین و Vail, کلرادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>