NY جمهوری می گویند بیمارستان های محلی دریافت shortchanged تحت coronavirus امداد لایحه

بیمارستان های محلی ویران شده توسط coronavirus همه گیر می تواند شفت در بودجه زیر به تازگی تایید شده 2 تریلیون دلار فدرال COVID-19 اورژانس هزینه های بسته نیویورک هیئت نمایندگان کنگره ادعا می کند.

Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون تصویب شده توسط کنگره و رئیس جمهور تهمت شامل 150 میلیارد دلار به منظور کمک به بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان خدمات پزشکی در سراسر کشور از جمله تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و لباس.

اما دو حزبی نامه همکاری امضا 25 نیویورک اعضای خانه — ارسال به برترین مقامات بهداشتی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت – استدلال می کند که فرمول آنها با توجه به استفاده از برای توزیع کمک shortchanges بیمارستان های محلی.

کمک خواهد بود بر اساس 2018 داده برای مدیکر از برنامه بیمه درمانی برای افراد عضو مجلس نمایندگان گفت: در نامه ای به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر و مرکز مدیکر و مدیکید خدمات مدیر Seema Verma.

“نیویورک بیمارستان در حال گرفتن سخت تر با coronavirus از هر نقطه در کشور است و باید در اولویت است. ما در کانون این بیماری همه گیر” Rep. تام Suozzi (D-Nassau) که پیش نویس نامه همراه با مظنونان حمله به دانشگاه الیوت انگل (D-برانکس) و پیتر کینگ (R-Nassau/Suffolk) گفت: پست.

نامه می گوید: “این بودجه به معنای پوشش هزینه های ضروری برای بیمارستان ها از جمله افزایش نیروی انسانی گسترش ظرفیت تخت و بسیار مورد نیاز تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). همانطور که شما نیز می دانید نیویورک تحت تاثیر قرار شده است COVID-19 pandemic به مراتب بیشتر از هر کشور دیگر.”

در این نامه اشاره می کند که نیویورک حساب برای 35 درصد از ملت COVID-19 موارد و 42 درصد از مرگ و میر.

“بیمارستان های ما سرمایه گذاری کرده اند مقادیر عظیم پول و لغو روش انتخابی به منظور آماده شدن برای افزایش بیماران در حال حاضر کشش بسیاری از امکانات خود را فراتر از ظرفیت. این مهم تصمیم گیری خواهد شد صرفه جویی در زندگی های بی شماری در نیویورک ساکنان را نیز در نیویورک در بیمارستان بسیار مخاطره آمیز وضعیت مالی” در این نامه گفت.

“ما قویا از شما می خواهیم به بازنگری و اولویت بندی بودجه برای نیویورک و دیگر کشورهای بسیاری نهفته COVID-19 همه گیر” گفتند.

Suozzi گفت: این قانون با عجله از طریق هنگامی که پرسیده شد که چرا نیویورک قانونگذاران نیست آدرس بودجه ماده قبل از آن گذشت.

یک HHS سخنگوی ارائه یک بیانیه گفت: این سازمان دریافت کرده و تعداد حروف از کنگره COVID-19 آن است که کار برای پاسخ به. این بیانیه نه به طور مستقیم آدرس نیویورک قانونگذاران’ جمع آوری کمک های مالی شکایت.

“ما همچنان به حفظ یک خط باز از ارتباط با اعضای کنگره از جمله جلسات برای اعضای هر دو مجلس نمایندگان و سنا در حالی که کمک به هماهنگ کردن پاسخ به بهداشت عمومی اورژانس” در بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>