نیویورک کمتر با استفاده از coronavirus ترساندن را امتحان کنید و متوقف کردن تغییرات به قید وثیقه اصلاحات

دو آلبانی قانون گذاران با استفاده از coronavirus بیماری همه گیر را امتحان کنید و جلوگیری از فشار به سفت کردن نیویورک مورد بحث قرار وثیقه اصلاحات قانون است.

رؤسای مجلس سنا و سلامت کمیته گذراند نامه ای مشترک سهشنبه اصرار همکاران خود در مجلس به مخالفت با سرهم بند با قرار وثیقه قانون به دلیل “عظیم تهدید سلامت” به زندانیان در زندان هستند که بالقوه “زمینه پرورش” به گسترش این ویروس مرگبار است.

“شما ممکن است بپرسید: چرا بهداشت صندلی نوشتن به قید وثیقه اصلاحات ؟ ما عمیقا نگران سلامت بالقوه اثرات نورد بازگشت به قید وثیقه اصلاحات تحت عنوان `عادی’ شرایط اجازه دهید به تنهایی در طول یک بیماری همه گیر در سراسر جهان,”, مجلس ریچارد Gottfried (D-منهتن) و سناتور. Gustavo ریورا گفت: در این نامه است.

“با گسترش COVID-19 افزایش بازداشت پیش از محاکمه عظیم خطر سلامت نه تنها به کسانی که در زندان هستند اما به خانواده ها و جامعه به آن بازگشت و به زندان و دادگاه پرسنل” گفتند.

اواز یا موسیقی دو نفری افزود: “زندان های منحصر به فرد فشرده پرورش زمینه را برای بیماری های مسری. اجتماعی فاصله است تقریبا غیر ممکن است در محله های نزدیک از یک زندان است. ضد عفونی کننده دست است که به طور معمول ممنوع, به عنوان کالای قاچاق (با توجه به محتوای الکل) و دسترسی به صابون و دستمال توالت و دست شویی امکانات محدود است.”

نمایندگان مجلس در حال اشاره کرد که بسیاری از زندانیان رنج می برند از شرایط بهداشتی مزمن و مستعد ابتلا به یک عفونت ویروسی است.

قانون جدید نیاز به آزادی اکثر متهمان به اتهام تخطی از قانون و یا “غیر خشونت آمیز” جنایات.

اما منتقدان شهردار, بیل د Blasio و NYPD در میان دیگران – گفت: قانون اجازه داده است خطرناک متهمان با ورق های رپ منتشر خواهد شد تنها به دوباره rearrested پس از متهم به ارتکاب جنایت های اضافی.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت که قضات باید با توجه به اختیار به بازداشت تکرار و یا خطرناک باشند. او گفت: تجدید نظر به قید وثیقه اصلاحات باید گنجانده شده در بودجه دولت وجود COVID-19 اپیدمی هر چند او در مواجهه با مقاومت برخی از همکار دموکرات ها به خصوص مونتاژ سخنران کارل Heastie (D-برانکس).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>