نیویورک کلیسا دارای یک راه منحصر به فرد بلند کردن شهر ارواح

این موسیقی به اضطراب نیویورکی’ گوش.

اگر چه سنت جورج اسقفی در Gramercy Park بسته درهای خود را سه هفته پیش در پی coronavirus کلیسا هنوز بلند کردن ارواح محله با pealing سازیاموسیقی زنگی.

“زنگ کلیسا از نظر تاریخی پله برای دعوت مردم به نماز در زمان جشن و در زمان غم” یعقوب کشیش اندرو اسمیت گفت: پست. “ما می خواستیم به بازی به طور خاص برخی از آرام آهنگ یاد ما [امید] در غم و اندوه است. ما در حال ضربه زدن به سنت به حلقه زنگ در طول یک تراژدی — من می خواهم بگویم ما در یک زمان از فاجعه است.”

بنابراین هر روز — در 9 10در 3 بعدازظهر و 6pm — الکترونیکی زنگ حلقه آهنگ آسایش از جمله سرودهای سنتی.

Reverend Jacob Andrew Smith outside St. George's Episcopal Church, on Stuyvesant Square, in Gramercy.
کشیش یعقوب اندرو اسمیت در خارج از کلیسای سنت جورج, کلیسای اسقفی در Stuyvesant مربع در Gramercy.آنی Wermiel/نیویورک پست

“این مهم بود که بازی دو آهنگ است که هر کس می داند: ‘عیسی را دوست دارد من این را من می دانم” و ” گریس شگفت انگیز,'” اسمیت گفت.

آن را حتی بیشتر خاص چون زنگ شد خفته برای برخی از چهار دهه تا دو سال پیش زمانی که یک همسایه که آرزو داشت به شنیدن موسیقی دوباره بودجه جدید الکترونیکی سیستم صوتی با هشت, هوای آزاد, بلندگو. (سنت جورج موسیقی مدیر Kamel Boutros گفت: “تنها یک یا دو کلیسا در شهر هنوز هم با استفاده از واقعی زنگ است که باید کشیده شده توسط دست.)

St. George's Episcopal Church.
سنت جورج, کلیسای اسقفی.آنی Wermiel/نیویورک پست

“بیایید می گویند همه چیز خیلی بیشتر فاجعه بار در نیویورک احتمالا ما در حال رفتن به تغییر موسیقی در یک هفته — می گویند ما در اینجا با شما هستیم با گریه می گفت:” Boutros. “”خدا با شما (تا ما دوباره ملاقات)’ است . . . دلخراش اما در همان زمان پس امیدوار. اما من امیدوارم که من لازم نیست به برنامه ای است که یکی در حالی که برای.

“مردم واقعا ترس,” او اضافه شده است. “برای دیدن واقعی کیسه های بدن را به یک فریزر کامیون توسط صدها نفر ما در یک زمان است که مردم را تجربه کرده اند.”

بنابراین موسیقی آرامش است که با طنین ممنون نیروهای جدید است. “مردم می گویند” من راه رفتن سگ من در محله و من شنیده ام “گریس شگفت انگیز” و فقط شروع به گریه گفت:” Boutros.

اسمیت دیده است همان واکنش: “یک افسر کردم تا از ماشین خود را تکان داد و گفت:” ممنون.'”

“هر آنچه که خود داستان است که مردم می تواند مربوط به صدای این زنگ” Boutros گفت. “آن را مانند یک نامحسوس آغوش — بدون قضاوت است.”

وی افزود: چگونه است که به ویژه مهم است در حال حاضر که سنت جورج تا به حال به نوبه خود به دور عبادت: “هنگامی که شما دیدن درهای کلیسا تعطیل وجود دارد چیزی دلسرد مورد آن است. در طول تاریخ کلیسا مکانی است که مردم زمانی که آنها تلاش کرده اند. [موسیقی] به یاد مردم ما اینجا هستیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de