NYC دانشجویان در برزخ با خوابگاه بسته شدن بیش از coronavirus

شهر نیویورک دانشجویان می گویند مدارس خود تصمیم به خوابگاه بیش از coronavirus نگرانی را ترک کرده اند آنها را در برزخ — به عنوان چهره آنها ناشناخته و یا فرآیندهای پیچیده برای جابجایی در دانشگاه.

آبرن دانشگاه ریموند جواد کالج ارشد رزماری Pawloski, 22 گفت: او در حال حاضر رشته در برانکس پردیس پس از یادگیری جمعه از وب سایت مدرسه که مقیم سالن خواهد بود تعطیل برای جلوگیری از گسترش ویروس.

Pawloski گفت که او بلافاصله به مسئولان مدرسه از آنجا که او نمی تواند بازگشت به خانه به Bergen County, New Jersey, از ترس این که او می تواند ناخواسته گسترش این ویروس به 63 ساله که دارای آسم و آپنه خواب.

“اگر من قراردادی به این ویروس در راه خانه و یا چیزی من احتمالا آن را به او بدهد,” Pawloski گفت: پست.

اما او گفت که آخر هفته رفت قبل از او “در نهایت یک پاسخ” در مورد دیدار با رئیس جمهور به بررسی وضعیت خود را.

“این هنوز هم بسیار بالا در هوا” Pawloski گفت او فقط احساس می کند “بسیار نا امن و ترس و مطمئن نیست.”

یکی دیگر از دانشجویان Maren با geier بود که بارگیری او چمدان یکشنبه به کابین گفت: این دانشگاه وضعیت مسکن او را مجبور به بازگشت به کشور خود از آلمان که در آن وجود دارد بیش از 3,750 موارد تایید شده.

“آنها همچنین باید ارائه یک محل اقامت برای افرادی که قادر به بازگشت به خانه” با geier, 18 گفت: پست. “این واقعا حس را برای رفتن به خانه یا چون آلمان خیلی بیشتر افراد آلوده از ما می کند.”

Fordham نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست برای نظر.

در ضمن دانش آموزان در دانشگاه کلمبیا که قصد اقامت در محوطه دانشگاه گفت: آنها نا امید شده بودند آنها دریافت نکرده تکالیف جدید و در عین حال — اما انتظار می رود برای بسته بندی وسایل خود و نقل مکان سه شنبه.

“ما هنوز نمی دانیم که نه تنها اگر ما در حال رفتن به مهاجرت, اما, که در آن ما در حال رفتن به مهاجرت اگر ما” گفت: امیره ویلر است که ثبت نام در دانشگاه کلمبیا کاردرمانی برنامه.

کلمبیا همراه با فوردهام تصمیم به تغییر به کلاس های آنلاین و تشویق دانش آموزان خود را به ترک خوابگاه برای بقیه ترم.

مسئولان مدرسه ارائه شده در این پست با یک نامه است که می گوید: دانش آموزان واجد شرایط برای مسکن جدید تکالیف دلایل زیر باشد: محدودیت سفر به کشور مسائل ایمنی یا ویزا مربوط به محدودیت ها برای دانشجویان بین المللی.

“ما می دانیم این است که یک تغییر از چه بود ابلاغ قبلا” در این نامه به دانش آموزان گفت. “ما قدر توانایی خود را برای انطباق با تغییر وضعیت به منظور ادامه به حفظ سلامت اعضای جامعه ما.”

اما ویلر گفت: او نمیخواهد به ترک پشت دو شغل پاره وقت در نیویورک که او متکی در حالی که در نظر گرفتن کلاس.

“من هنوز هم باید برای تمام کلاس های آنلاین بنابراین من نمی تواند یک کار تمام وقت,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>