نیویورک coronavirus موارد همچنان به رشد با تقریبا 4000 آلوده 26 مرده

چهار نفر دیگر در اپل بزرگ فوت کرده اند از coronavirus و 339 بیشتر تایید آلوده به عنوان تست افزایش در سراسر پنج بخش نیویورک در روز پنج شنبه شهرداری گفت.

چهره های جدید را در شهرستان تعداد کل coronavirus موارد به 3,954 — قابل توجه پرش از 3,615 موارد که قبلا گزارش در روز پنج شنبه.

در مجموع 26 ساکنان شهر در حال حاضر از درگذشت این بیماری است.

بروکلین همچنان به قصبه با بیشترین آلوده در 1,195 موارد با توجه به جدید چوب خط حساب کردن. در کوئینز وجود دارد 1,042 موارد; 1,038 در منهتن; 496 در برانکس; و 179 در استاتن آیلند.

به عنوان شماره شهر همچنان به رشد شهردار de Blasio خواستار دولت فدرال به ارائه حمل و نقل تجهیزات پزشکی توسط مارس برای کمک به شهر سلامت کارگران مبارزه با این بیماری همه گیر.

“از همان ابتدا شهر نیویورک شده است مبارزه با COVID-19 با یک دست پای ما پشت” د Blasio در بیانیه ای گفت.

“ما نمی تواند ما را ترک بهداشت و درمان کارگران آسیب پذیر و ما نیاز دولت فدرال به گام تا و به خط مقدم ما کارگران ابزار آنها نیاز به صرفه جویی در زندگی سراسر شهرستان ما است.”

توسط پنجشنبه شب 1,700 ارائه دهندگان خدمات پزشکی — بالاتر از 1000 روز چهارشنبه — باید به طور داوطلبانه پیوست و این شهر را رزرو پزشکی برای کمک به درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>