نیویورک coronavirus موارد افزایش بیش از 100 فقط در یک روز

بیش از 100 جدید کروناویروس موارد تایید شد در شهر نیویورک بیش از این دوره از روز شنبه با مقامات انتظار نمایی افزایش در روزهای آینده.

وجود دارد در حال حاضر حداقل 923 تایید COVID-19 بيمار در شهرستان از 814 موارد گزارش شده در اوایل روز شنبه, شهردار, بیل د Blasio گفت: در MSNBC.

“این غیر قابل باور چگونه به سرعت این بحران در حال رشد است و در حال حاضر” د Blasio گفت: سه شنبه شب.

شهردار تصریح کرد که ساکنان باید آماده به صورت بی سابقه ای “پناهگاه در محل” منظور حاوی coronavirus. شهردار انتظار دارد به عنوان بسیاری از 10 ، 000 مورد از این بیماری در اپل هفته آینده.

“من حتی نمی دانند که در آن زمان من به شما نشان می دهد وجود دارد خواهد بود 100 بیشتر مردم اما آنچه که من قبل از آن گفت: امروز این حرکت بسیار سریع” د Blasio گفت. “همه ما باید بسیار نگران در مورد چگونه ما پیدا کردن یک راه را به سرعت مسیر این ویروس است.”

“این ایده از پناهگاه در محل در نظر گرفته شود در حال حاضر. آن را تا به توان با بین ما در مورد شهر و دولت با هم کار” شهردار اضافه شده است.

د Blasio و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو sparred شنبه بیش از این که آیا چنین طرح هایی در آثار با فرماندار رد این ایده در طول یک ظاهر در NY1 اوایل شنبه شب.

“اگر شهر نیویورک می گوید:” خوب شما نمی توانید بیرون آمدن از خانه خود را که خواهد انجام دهید این است که باعث شود شما را به ماندن با پسر عموی خود را در Westchester” کومو گفت:, و اضافه کرد که او کار می کند در هماهنگی با محدودیت پنسیلوانیا و نیوجرسی و کانکتیکات است.

“وجود دارد و نمی شود هر قرنطینه,” او اضافه شده است.

Hizzoner بستری در MSNBC او “تفاوت” با کومو — شوخی که می تواند به اشتراک گذاشتن یک “فاصله اجتماعی آغوش” — اما گفت که این دو با هم کار کرده اند در طول این بیماری همه گیر.

“این باید انجام شود با دولت به دلیل آن را تنها راه آن کار می کند و اگر آن اتفاق می افتد به این دلیل است که دولت فکر می کند آن را درست به انجام,” او گفت:.

شهردار تاکید کرد نیاز به یک “فشرده مداخله فدرال” برای محافظت از بسیاری نهفته نیروهای جدید است.

“نگرانی من است راست, در حال حاضر اگر ما نمی بینیم فشرده مداخله فدرال ارائه جایگزینی درآمد…یک تلاش جدی برای حفظ مردم به عنوان کامل به عنوان ممکن است شما را ببینید بودجه خانواده فروپاشی” د Blasio گفت.

“و آنچه که من نگرانی در مورد زمانی که ما فکر می کنم در مورد پناهگاه در محل است که ما می رویم به پیش بینی احتمال این که بسیاری از مردم در حال رفتن به نیاز به مواد غذایی را به آنها به ارمغان آورد به محله خود” شهردار رفت.

“نه فقط در آشپزخانه سوپ به عنوان ما آنها را می دانیم اما چیزی بیشتر شبیه دیدم در 1930s: جرم تغذیه عملیات — من نمی گویم که به آخرالزمانی; من می گویند آن را به عملی شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>