نیویورک coronavirus موارد رسیدن به 3,615 مردم, 22 مرده

تعداد coronavirus موارد در اپل بزرگ دو برابر یک شبه به 3,615 پنج شنبه با افزایش, تست تا از 1,871 اواخر روز چهارشنبه.

ارقام جدید منتشر شد پنج شنبه شهرداری نیز نشان می دهد که 22 نفر در پنج بخش نیویورک درگذشت از این بیماری همانطور که از ساعت 10 صبح

با توجه به شمارش بروکلین در حال حاضر دارای بیشترین تعداد از موارد با 1,030 مثبت. در ضمن وجود دارد 980 موارد در کوئینز 976 در منهتن 436 در برانکس و 165 در استاتن آیلند.

علاوه بر این تالار شهر منتشر شد داده ها نشان داد که 554 نفر در بیمارستان بستری شده بود از 5 بعد از ظهر جمعه. بیش از یک چهارم از آنها 160 هستند در بخش مراقبت های ویژه.

این برگه منتشر شد به عنوان شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد گسترش انتصاب-فقط تست در 10 بیمارستان هفت Gotham کلینیک بهداشت و چهار درایو از طریق سایت به منظور حفظ بالقوه افراد آلوده از اتاق اورژانس.

People wait to be tested outside of the Brooklyn Hospital Center where testing for the coronavirus has started.
مردم منتظر به آزمایش می شود خارج از بروکلین بیمارستان مرکز که در آن تست برای coronavirus را آغاز کرده است.اسپنسر پلات/گتی ایماژ

گسترش باید اجازه می دهد برای بیش از 300 بیشتر مردم برای دریافت تست شده روزانه است.

“اگر ما می خواهیم برای جلوگیری از این بیماری همه گیر ما باید سریع و گسترده آزمایش برای کسانی که بیشتر در معرض خطر جدی بیماری” د Blasio در بیانیه ای گفت.

Coronavirus testing site in Brooklyn
پل Martinka

“در حال حاضر ما می توانید بیشتر نیویورکی مراقبت از آنها باید در زمان مناسب — کمک به صرفه جویی در زندگی یک آزمون در یک زمان,” او گفت:.

شهرستان بازرسان بازدید 8,150 کسب و کار و نهادهای مذهبی و صدور شش نقض برای عدم تطابق با کروناویروس مقررات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>