نیویورک اصلاحات اتحادیه می گوید: اهل بیت بازدیدکننده داشته است باید توقف بیش از coronavirus

سر از شهر نیویورک را اصلاح افسران اتحادیه جمعه نامیده می شود به صورت موقت متوقف بر تمام اهل بیت ملاقاتها تا شهرستان می شود “گرفتن بهتر” در coronavirus همه گیر آوردن اپل بزرگ به وقفه.

“همه ما نیاز به یک زندانی” الیاس Husamudeen رئیس جمهور از اصلاح افسران خیرخواه انجمن گفت: پست.

“این هیچ راز که در زندان بسیار موجود محیط زیست” Husamudeen گفت. “واقعیت این است که ما باید یک محیط که در آن ما نمی نیاز به یک مورد و هر چیزی که ما می توانید انجام دهید برای کاهش احتمال تا زمانی که ما دریافت یک دسته در [coronavirus شیوع] چرا آن را انجام دهید ؟

“هیچ مقدار از ماسک و یا دست عفونی می تواند معکوس قرار گرفتن در معرض این ویروس به این جمعیت متراکم.”

از جمعه بعد از ظهر وجود داشته است هیچ تایید coronavirus موارد در این شهرستان برگزار شود.

در حال حاضر بازدید کنندگان داده می شود پرسشنامه درخواست آنها را به وضعیت فعلی خود را و یا اگر آنها در حال اجرا هستند یک تب با توجه به Husamudeen.

اما این اتحادیه که شهر گفت: زندان باز کردن درهای خود را به صدها نفر در روز است و تمایلی به رفتن در مردم کلمه — به خصوص پس از یک inflected JetBlue مسافر سوار یک پرواز از JFK بدون گفتن یک کلمه تا فرود هواپیما در فلوریدا.

نگرانی های خود را آورده اند به هر دو دفتر شهردار این شهر در بخش اصلاح اما “همه آنها به کشیدن پاهای خود را,” Husamudeen گفت.

“ما فکر می کنم تالار شهر است که غیر مسئولانه با خاموش کردن ملاقاتها تا ما بهتر گرفتن بر روی همه چیز” Husamudeen گفت.

شهردار بیل د Blasio گفت که “از آژانس سر به آن نگاه کنید.”

“من فکر می کنم آن را عادلانه نگرانی به دنبال این بودیم که بسیاری از قطعات مختلف در حال حاضر من دیده نمی شود کامل خود را از بیانیه” د Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

یک سخنگوی این شهرستان گفت: DOC زندان شروع غربالگری بازدید کنندگان برای coronavirus علائم مانند روز پنج شنبه اما نگفت چه که فرآیند غربالگری شامل.

“ما در تماس نزدیک با هیئت مدیره اصلاح وزارت بهداشت و دفتر مدیریت اضطراری برای اطمینان از سلامت و ایمنی از هر کسی که با این نسخهها کار در, زندگی در, و یا بازدیدکننده داشته است Rikers Island و دیگر زندان شهرستان امکانات” گفت: DOC سخنگوی پیتر ترون.

اتحادیه اضطراب بیش از آن اعضای خوب بودن نیست تنها انتقادات مطرح شده در مورد این شهر در واکنش به جلوگیری از گسترش این ویروس از طریق شهرستان برگزار شود.

به کمک حقوقی جامعه در روز جمعه گفت که آن را دریافت کرده است که تعداد شکایات از زندانیان که آنها لازم نیست که دسترسی به صابون و ضد عفونی کننده دست و یا یک راه برای ضد عفونی چهارم زندگی خود را.

تینا سیدنی کمک حقوقی وکیل-در-اتهام جنایی خود دفاع تمرین گفت: قرار دادن هزینه تمیز کردن محصولات بر زندانیان “است که هر دو سنگدلانه و بی پروا.”

“بهداشت عمومی مقامات متفق القول هستند: ما باید پاک و اجتماعی مناطق با مواد ضد عفونی کننده و به طور کامل و غالبا شستن دست ما با آب و صابون به سرعت انتقال این ویروس” سیدنی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>