نیویورک می تواند $3.2 B مالیات بر درآمد آمار بیش از coronavirus Stringer می گوید

اپل بزرگ پیش بینی شده است به از دست دادن عظیم 3.2 میلیارد دلار در درآمدهای مالیاتی در اکتبر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که تخلیه اقتصاد محلی شهرستان حسابرسی اسکات استرینگر می گوید.

نوازنده و تحلیل که روز دوشنبه منتشر فرض شهرستان سرگرمی, هتل, رستوران, سفر و گردشگری ادامه خواهد داد برای دریافت walloped در طرح ضرر و زیان بیش از شش ماه.

محاسبات خود را به حساب شهردار, بیل د Blasio اعلام اواخر روز شنبه که شهر شب زنده داری را تعطیل و آن رستوران ها و کافه ها تنها ارائه takeout یا خدمات تحویل.

برای اطمینان از خدمات حیاتی برای شهرستان های آسیب پذیر ترین ساکنان بی ریا, استرینگر خواستار de Blasio برای پیدا کردن $1.43 میلیارد دلار صرفه جویی بالقوه قبل از اتخاذ یک بودجه جدید برای سال مالی ابتدا در ماه جولای.

نوازنده گفت: او معتقد است که این می تواند از طریق انجام یک 4 درصد کاهش در اکثر ادارات شهرستان در حالی که مقدار کمی خدمات اجتماعی سازمان وزارت بهداشت و نیویورک بهداشت + بیمارستان.

“همانطور که ما بریس برای اقتصادی خرید اینترنتی از COVID19 گیر ما باید حفاظت از کودکان و سالمندان ما ما کسب و کارهای کوچک و سازمان های هنری و فرهنگی هستند که هسته ای به اقتصاد ما و هویت ما به عنوان یک شهر” گفت: Stringer.

“با آن مواجه هستیم احتمال یک رکود طولانی مدت — ما نیاز به کاهش هزینه های غیر ضروری در حال حاضر اگر ما در حال رفتن به آب و رکود پیش رو است.”

“من اصرار شهرستان بلافاصله به دستور تمام شهر سازمان به شناسایی صرفه جویی در شهر خود مالیات مالیات تامین بودجه با برخی استثنائات حیاتی برای بهداشت عمومی و خدمات اجتماعی شامل شهردار اجرایی بودجه گفت:” Stringer.

“آیا ما به اجرای این اقدامات صرفه جویی باید مشخص در حال تحول وضعیت اقتصادی, اما این مهم است که آژانس های انجام کار شناسایی و پس انداز در حال حاضر قبل از اینکه خیلی دیر است.”

نوازنده گفت: بر اساس محاسبات خود در برآوردهای مختلف:

  • صنعت هتل تنها 20 درصد نرخ اشغال از طریق ژوئن قبل از اینکه به تدریج در حال بهبود است.
  • رستوران فروش خواهد بود 80 درصد است.
  • خرده فروشی و فروش املاک و مستغلات خواهد شد به پایین 20 درصد است.

Stringer نیز خواستار این شهر را از دیگر اقدامات برای سهولت در نیویورک از جمله تعویق انداختن فروش پرداخت مالیات با توجه مارس 20 برای هتل ها و رستوران ها و کسب و کار خرده فروشی و بلافاصله چشم پوشیدن از همه کسب و کار کوچک جریمه ها و هزینه های.

د Blasio سخنگو گفت: “ما با در نظر گرفتن مراحل تهاجمی به سرعت گسترش ویروس و کاهش تاثیر اقتصادی. دولت است که از نزدیک نظارت بر این به سرعت در حال تحول وضعیت و موضوع را از سه ماهه بودجه به روز رسانی در ماه آینده که شامل تجدید نظر در پیش بینی درآمد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>