اپل بزرگ قانونگذاران در مورد را به یک چاقو در تنظیم مواد غذایی تحویل غول مانند Grubhub و UberEats.

نیویورک شورای شهرستان در روز پنج شنبه ارائه خواهد شد با یک بسته شش صورتحساب با هدف کاهش هزینه های مواد غذایی و تحویل نرم افزار می توانید به رستوران های شهر به 10 درصد پایین از آنجا که 30 درصد است. پیشنهاد لوایح نیز نیاز به شرکت در این برنامه به درخواست برای مجوز به کار در اینجا.

صورتحساب محصول از نزدیک به یک سال از سرپرستی جلسات و تحقیقات در این صنعت توسط شیوه های شورای شهر را کسب و کار کوچک کمیته در میان شکایات از eateries که شرکت هایی مانند Grubhub شده اند به طور سیستماتیک overbilling آنها.

علامت Gjonaj (D-برانکس) که سر تا شورای کسب و کار کوچک کمیته و حمایت همه شش صورتحساب اصرار دارد این است که در مورد صرفه جویی در رستوران های شهر شده اند که از چپ آسیب پذیر به سوال شیوه غذا سفارش برنامه های اجرا شده توسط چند میلیارد دلاری شرکت های فن آوری.

“این است که در مورد از بین بردن یک صنعت و یا مبارزه در برابر تکنولوژی” Gjonaj گفت. “ما در حال و نه آمرانه. اما ما باید جلوتر از همه چیز و نه صبر برای 27,000 رستوران نابود شود قبل از عمل کنیم.”

تحویل شرکت هایی مانند Grubhub آمده اند تحت موشکافی شدید سال گذشته در میان رشد تورنت از شکایت توسط diners و رستوران ها به طور یکسان. شرکت هایی مانند DoorDash مثلا شده اند نه برای استخدام خشونت تحویل کارگران در حالی که Grubhub گرفتار شده است شارژ ساختگی هزینه — موضوع پست شکست سال گذشته زمانی که رستوران شروع به توجه است که آنها صورتحساب برای تماس های تلفنی که هرگز منجر به سفارشات.

Grubhub sign
یک Grubhub نشانه ای دیده می شود در برانکس.کریستوفر Sadowski

در واقع یکی از لوایح ارائه شده به شورای شهر در روز پنج شنبه آدرس که عمل به طور خاص و آمده است که “هیچ خدمات تحویل ممکن است مسئول کمیسیون به صورت تلفنی سفارش می کند که در نتیجه یک معامله واقعی.”

یکی دیگر از لایحه خواسته های رستوران ارائه بسته بندی است که به مصرف کنندگان اجازه می دانم که اگر یک کارگر تحویل نمونه برداری مواد غذایی خود را قبل از انداختن آن — همچنین یک شماره را فشار دهید.

این قانون است که انتظار می رود در نتیجه در جلسات به عنوان به زودی به عنوان مارس می تواند به طور قابل توجهی مانع تحویل شرکت درآمد در زمانی که شرکت هایی مانند Grubhub که صاحب شرکت تحویل بدون درز ها رو گرم رقابت از monied حامیان مانند Uber و گوگل.

عنوان پست قبلا گزارش جدید وزارت امور خارجه مشروب اقتدار است و همچنین با توجه به 10 درصد کلاه در هزینه های تحویل شرکت می تواند مسئول رستوران که مشروب مجوز.

در نشانه ای از آنچه تحویل صنعت شده است مبارزه با دندان و ناخن به از خط خارج NYSLA مقررات از جمله استخدام لابی و مشاوران به فشار آلبانی قانونگذاران.

“این خودسرانه کلاه مخالف عقل سلیم” Grubhub گفت: این شهر پیشنهاد لوایح. “اگر شما بگویید نیویورک رستوران که آنها فقط می تواند فروش پیتزا برای یک چهارم و قهوه برای نیکل هیچ کس را در خدمت پیتزا یا قهوه. به سادگی قرار دادن این لایحه را بریده بریده کسب و کار به مادر و پاپ رستوران ها و صدمه زدن به مصرف کنندگان در این فرآیند است.”

این لایحه که برای نرم افزار شرکت های دارای مجوز آنها را تحت اقتدار شهرستان اداره امور مصرف کننده خواهد بود که قادر به لغو تعلیق از حاضر به صدور مجوز برای هر شرکت است که “درگیر در تبلیغات گمراه کننده یا فریبنده شیوه های تجارت” با توجه به این لایحه.

مجوز “به ما می دهد توانایی بیشتری در ساخت مطمئن شوید که وجود دارد این است که یک قیمت پرداخت می شود و هنگامی که یک بازیگر بد می آید به این شهر” Gjonaj گفت: پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im