نیویورک شورای vacates شهرستان سالن تعلیق جلسات و جلسات ستاد در نور از coronavirus

شورای شهر است که پاکسازی از شهرستان سالن.

همه شورای جلسات و جلسات ستاد در حال معلق به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس, سخنران, Corey Johnson روز شنبه اعلام کرد — و اعضا و کارکنان توصیه شده است تا بسته خود را در تالار شهر وسایل و کار از خانه.

جانسون اعلام شد شنبه شب در مدت کوتاهی پس از آن اعلام کرد که بر اساس بروکلین دولت مجمع اعضای هلنه دادند و چارلز بارون تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

بارون همسر شهر نیویورک Councilwoman اینز بارون.

“با توجه به سرعت در حال تحول وضعیت فعلی Coronavirus (Covid-19) همه گیر ما اعلام موقت کار به ترتیب زیر” جانسون گفت: در نامه ای به اعضای شنبه شب.

“به عنوان یک نتیجه از تلاش های مشترک بین شورا و دولت منظور صادر خواهد شد صبح روز دوشنبه توسط شهردار به طور موقت تعلیق مهلت برای شورای بودجه جلسات ULURP [یکنواخت زمین با استفاده از روش بررسی] مربوط به آرا و نیاز برای این شورا برای برگزاری دو اظهار داشت: جلسات هر ماه” حرف خود را گفت.

“بنابراین جلسات و اظهار داشت: در جلسه هفته آینده برگزار نخواهد شد.”

شورای شهر دفاتر در 250 برادوی و در سالن شهر نیز بسته جانسون گفت.

“شورای کارکنان هستند به گزارش 250 برادوی و شهرستان در سالن مگر اینکه خواسته به عنوان بخشی از تلاش های ما برای حرکت شورای کارکنان به کار از خانه استقرار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>