نیویورک councilmen تماس برای قبض آب و امداد در میان شیوع کروناویروس

دو بروکلین councilmen در حال هل دادن شهردار, بیل د Blasio به اعطای موقت تاخیر در شهرستان قبوض آب به عنوان coronavirus شیوع نیروهای نیویورکی به ماندن در خانه به احتمال زیاد باعث استفاده به سنبله.

“در طول این مشکل بار مالی برای بسیاری از نیویورک, شهرستان باید کار به پیاده سازی و مهربان سیاست هر جا که ممکن است” عضو شورای خایم دویچ (D-بروکلین) به پست.

“این COVID-19 شیوع باعث شده بسیار زیاد سختی برای بسیاری از, و استراحت در قبوض آب می تواند یک کمک بزرگ برای بسیاری از” گفت: Deutsch که نویسنده این نامه با همکار نماینده مجلس کالمن Yeger (D-بروکلین).

در این نامه می گوید که از مقامات خواسته اند که مردم را به ماندن در خانه های خود و به طور مداوم به شستن دست های خود را به کمک شامل گسترش COVID-19, قبوض آب را افزایش می دهد.

“این است که با این در ذهن است که ما از این شهر به بی اعتنایی به خوانش متر برای تحت تاثیر دوره های زمانی و در عوض شارژ ساکنان همان آب اتهام به عنوان قبلی خود لایحه” این عضو شورای نوشت.

“این اطمینان را عادلانه هزینه های که منعکس کننده آب اضافی استفاده شده است که تحمیل شده بر نیویورکی با توجه به COVID-19 شیوع” به آنها اضافه شده است.

تکرار برای شهردار را بلافاصله نظر.

در روز سه شنبه de Blasio گفت که او تعلیق غیر اضطراری آب تعمیرات برای اطمینان از خدمات بی وقفه تا اطلاع ثانوی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de