شهر نیویورک دکتر می گوید او را به “اعتراف” با وزارت بهداشت برای آزمون مردم برای coronavirus — و او هنوز هم نمی دسترسی سریع به تست های تشخیصی.

“من اینجا هستم تا به شما بگویم در حال حاضر در یکی از شلوغ ترین بیمارستان در کشور من ندارد [تست کیت] در نوک انگشتان من” دکتر مت مک کارتی یک بیماری عفونی پزشک در نیویورک-پروتستان بیمارستان گفت: در صبح روز دوشنبه مصاحبه با CNBC “Squawk Box.”

“من هنوز هم به من در مورد درخواست برای آزمایش مردم است. این خوب نیست. ما می دانیم که وجود دارد 88 موارد در ایالات متحده است. وجود دارد در حال رفتن به صدها نفر در وسط هفته است. وجود دارد را به هزاران نفر در هفته آینده. و این یک تست موضوع است.”

مک کارتی گفت: “39 ساله منهتن که آزمایش مثبت پس از بازگشت از ایران “است که تنها 32 تست ما انجام داده ایم در این دولت است.”

“این یک رسوایی ملی,” او گفت:.

“ما دیده ایم یک مورد در نیویورک [اما] من شرط وجود دارد,” او اضافه شده است. “من شرط می بندم وجود دارد هزاران نفر در ایالات متحده است. دیگر ما صبر کنید برای دریافت تست و در حال اجرا بدتر این است برای رفتن به.”

مک کارتی نیز وجود دارد گفت: تا به حال شده است با دقت مسائل را با تست کیت از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

A researcher works in a lab that is developing testing for the COVID-19 coronavirus at Hackensack Meridian Health Center for Discovery and Innovation in Nutley, New Jersey.
یک محقق با این نسخهها کار در یک آزمایشگاه که در حال توسعه است تست برای COVID-19 coronavirus در هکنساک نصف النهار مرکز بهداشت برای کشف و نوآوری در ناتلی, New Jersey.گتی ایماژ

CDC سخنگوی بنیامین Haynes هفته گذشته گفت که این سازمان در حال تلاش برای “تغییر کیت” و به دنبال “برای ارسال یک نسخه جدید به دولت های ایالتی و محلی در حوزه های قضایی به زودی.”

اما در حالی که این تیم در نیویورک-Presbyterian Hospital است جدا هر کسی با علائم کشنده اشکال و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش “آنها صالح” با توجه به مک کارتی.

در مجموع 89 موارد coronavirus تایید شده اند در ایالات متحده — از جمله مرگ دو نفر در سیاتل بشویید. منطقه است.

از کسانی که آلوده 44 سابق هستند که مسافران در coronavirus زده الماس شاهزاده کشتی کروز.

A global map tracking the spread of coronavirus
یک نقشه جهانی ردیابی گسترش coronavirusنیویورک پست گرافیک

مک کارتی با انتقاد از دولت فدرال عدم هشدار در مورد وضعیت.

“پیام امروز در اینجا است که ما در حال شنیدن از این دولت است که خطر کم است و چیزهایی که احتمالا رفتن به شما نمی نیاز به تغییر شیوه زندگی خود را” مک کارتی گفت.

“است که به سادگی درست نیست قصد دارد به هزاران مورد در اینجا. ما در حال حاضر نقل مکان کرد و از مهار به کاهش — ما در حال تلاش برای کاهش شدت اینجا. شما در حال رفتن برای دیدن گسترده اختلال در زندگی روزمره. باور نمی کاذب اطمینان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im