نیویورک فروشگاه لباس نشان می دهد که چگونه coronavirus ویران کسب و کار مستقل

لانا ملی را بازمانده چالش داستان ده ها هزار نفر از صاحبان کسب و کار در نیویورک منطقه و کشور است.

مالک لانا زیر شیروانی قرار دادن یک Rockaway پارک فروشگاه لباس او فکر می کند او فروشگاه کوچک ممکن است زنده ماندن — اما تنها تحت شرایط مناسب: که او دریافت موثر فدرال کمک کند و می تواند دوباره باز به زودی.

“آنچه که در کشتن ما این است که تمام عدم قطعیت” او گفت:. “من فکر می کنم چه می کند این است که من شنیده ام رئیس جمهور تهمت می گویند که این نمی تواند برای سه ماه; که این می تواند کشتن اقتصاد است.”

Meli با یکی از معدود فروشگاه های ارائه پوشاک و لوازم جانبی در Rockaway شبه جزیره بسته از دو هفته پیش.

قبل از تشدید بیماری همه گیر ملی گفت: Lana نشاند به خوبی انجام شد. اما در اوایل این ماه او ضبط شد که تقریبا هیچ کسب و کار به خاطر مردم “از ترس به بیرون می آیند.”

Meli furloughed او عمدتا کارگران پاره وقت اما نگهداری تمام وقت کارگر در حقوق و دستمزد.

فروشگاه بقای او اشاره کرد مهم است چون “من نیز در این کار برای من درآمد شخصی است.”

Meli تجارب مشابه به بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک که در حال مبارزه برای زنده ماندن, با توجه به یک کسب و کار کوچک ،

فدراسیون ملی کسب و کار مستقل (NFIB) در یک بررسی جدید گزارش می دهد که 76 درصد از صاحبان کسب و کار کوچک در سراسر کشور مورد بررسی بوده است صدمه دیده از شیوع کروناویروس. که حدود 200 درصد بیشتر بیش از آنچه NFIB در بر داشت یک ماه پیش.

“شما می توانید آن را به عنوان یک داده شده است که 76 درصد تعداد قابل توجهی بالاتر در اینجا می گوید:” گرگ Biryla, New York state مدیر برای NFIB.

“از کسانی که کسب و کار منفی نهفته 23 درصد در حال تجربه زنجیره عرضه اختلالات و 54 درصد کندتر فروش و 9 درصد بیمار و کارکنان” NFIB گفت.

Meli آغاز شده که فروشگاه خود را در سال 2012 فقط قبل از طوفان شنی ضربه شد و از کسب و کار برای حدود شش ماه پس از طوفان بنابراین او آشنا است با برخی از طناب.

او می رود به فروشگاه خود را هر روز است و برنامه ریزی آن مسیر بالقوه برای بقا. در حالی که او است که با در نظر گرفتن ضرر و زیان بزرگ, فروشندگان, او گفت:, “شده اند بسیار درک”

“اگر ما می تواند باز کردن در اطراف زمان عید پاک است که می تواند واقعا بزرگ,” او گفت:. “ما توسط ساحل. ما انجام بسیاری از تابستانی کسب و کار.”

اما قوی اقتصادی کلید او اضافه شده است. “چه اتفاقی می افتد اگر مردم هیچ یکبار مصرف درآمد ؟ آنها در حال رفتن به پرداخت اجاره بها و خرید مواد غذایی و لباس است.”

Manor Delicatessen
مانور مغازه اغذیه فروشیJ. C. برنج

علامت گالاگر صاحب سه کسب و کارهای کوچک در کوئینز به کارگیری 30 یا تا مردم به طور موقت بسته خود مانور اکتبر رستوران در جنگل ها و تپه ها و گلندیل اما خود را نگه داشته مانور مغازه اغذیه فروشی در وودهیون عامل. گالاگر معتقد است قانونگذاران اغلب درک نمی کنند کسب و کار کوچک مشکلات. او با رد این ایده که رستوران می تواند زنده ماندن در takeout. “است که یک مدل پایدار,” او گفت:

چه می تواند دولت را برای کمک به کسب و کارهای کوچک ؟

“این امر می تواند خوب” گالاگر گفت: “اگر آنها به صفر درصد وام به ما از طریق و پس از آن ما می تواند آن پرداخت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>