نیویورک فایل های پرونده های حقوقی در برابر فروشگاه های کروناویروس قیمت سنگ آهن در بازار

شهردار بیل د Blasio و کمیسر بخش مصرف کننده و حفاظت از کارگر باید شکایت علیه سه نفر از کسب و کار متهم آنها را از قیمت سنگ آهن در بازار در اقلام مانند ماسک و ضد عفونی کننده دست در میان coronavirus بیماری همه گیر.

سوختگی داروخانه در سوختگی خیابان در کوئینز هنگ کنگ سوپر مارکت در هستر خیابانی در منهتن و توماس مواد مخدر در Columbus Avenue در منهتن بودند گوناگون به اتهام سرقت قیمت در ضد عفونی کننده دست و صورت و ماسک و دستکش و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و سرفه دفتر شهردار گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

این شرکت در مجموع 203 اتهام نقض برای قیمت سنگ آهن در بازار و در صورت جریمه اعم از 12000 دلار به $69,500 در موارد علیه آنها در این شهر دفتر اداری دادگاه ها و جلسات.

“استفاده از نیویورک در یک بحران غیر قابل قبول است” de Blasio گفت: در یک بیانیه آماده. “حتی نمی فکر می کنم در مورد قیمت سنگ آهن در بازار در شهرستان ما است. ما نمی ایستادگی برای آن ما خواهد شد نگه داشتن شما به طور کامل پاسخگو است.”

DCWP کمیسر Lorelei Salas اعلام ماسک صورت ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده در تامین کوتاه مدت و حمایت از مصرف کننده قانون به اثر رفت جلوگیری از افزایش قیمت ها 10 درصد یا بیشتر از دو ماه دوره بر کالاهای که نیاز به محدود کردن گسترش COVID-19.

Khaja Khateb یک مدیر برای توماس مواد مخدر گفت: فروشگاه مارک است تا قیمت ها در حالت عادی در صد اما عمده فروشان در حال فروش در قیمت های بالاتر که حساب برای افزایش قیمت ها.

“این قیمت درآوردن. اگر عمده فروش چیزی برای $10, من می توانم آن را به فروش برای $5,” Khateb گفت. “چرا شما نمی توانید فروشان? چرا آنها شارژ خیلی پول؟”

سوختگی داروخانه و هنگ کنگ سوپر مارکت نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

پس از 5 مارس DCWP دریافت کرده است بیش از 7,200 شکایت و صدور بیش از 2700 نقض برای قیمت سنگ آهن در بازار دفتر شهردار گفت.

د Blasio و Salas قبلا جریمه یک منهتن فروشگاه های مواد مخدر به اتهام شارژ مشتریان حد 200 دلار برای یک بسته 20 ماسک صورت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>