نیویورک اولین پاسخ دهندگان خشمگین عدم coronavirus تجهیزات

FDNY کمیسر دانیل نیگرو صادر داخلی تصویری گفتن آتش نشانان و اورژانس به ارائه گزارش کار حتی اگر در معرض COVID-19 آلوده مردم — از جمله بیماران — مگر اینکه و تا زمانی که آنها رنج می برند علائم خود پست یاد کرده است.

“اشکال است خارج از جعبه” گفت: دکتر دیوید Prezant این FDNY افسر ارشد پزشکی.

این FDNY نه تنها اولین پاسخ دهندگان در شهر نا امید کمبود تجهیزات در چهره coronavirus.

NYPD است که هنوز هم در تلاش برای تامین پلیس با دستکش و ماسک در میان یک پرش در شیوع کروناویروس در نیروی داخلی, یادداشت های به دست آمده توسط پست را نشان می دهد.

NYPD در حال حاضر 73 تایید موارد از جمله سه مورد جدید از اولین حوزه. که حوزه در حال حاضر چهار مورد کل; سه که به تازگی diagosed خود را کردم نتایج آزمون تنها به تازگی اما تا به حال نشده در محل کار برای بیش از یک هفته منابع گفت: پست.

“ما کار کرده اند به شما دستکش و ماسک و ضد عفونی کننده تجهیزات و لوازم در اسرع وقت — ابزار شما نیاز به انجام کار خود را با خیال راحت و به طور موثر” یک ایمیل از NYPD کمیسر درموت شیا می خواند.

Commissioner Daniel A. Nigro
FDNY کمیسر دانیل نیگروJ. C. برنج

اورژانس کارگران نیز کبود در مورد عدم در دسترس بودن از موثر ترین ماسک های N95 ماسک فراهم می کند که سطح بالاتری از حفاظت.

“آنها به درخواست ما برای استفاده از ماسک های جراحی که موثر هستند و” یک اورژانس منبع گفت: پست و اضافه میکند: “ما 15 عضو [EMS] که مثبت هستند. یکی در بیمارستان است که در انزوا. و این تعداد بالا خواهد رفت امروز … زمانی که همه از این است که بیش از ما در حال رفتن به پیدا کردن که خوابش برد در چرخ” این منبع گفت:

وزارت اصلاحات کارکنان در حال حاضر در حال نمایش برای COVID-19 علائم تب و سرفه و تنگی نفس و درد گلو — قبل از اینکه اجازه ورود به امکانات.

اما بخش برنج است عدم ارائه ماسک برای افسران کار در میان coronavirus آلوده به زندانیان در Rikers Island, با توجه به یک گروهبان که پاره پاره آژانس این هفته در فیلم به دست آمده توسط پست.

“شما فکر می کنم که این بخش را مناسب تجهیزات حفاظتی به افسران اینجا. دست عفونی مطمئن شوید که هر کس آنچه آنها نیاز دارند. هیچ. آن است که هنوز در مورد” Sgt. بنی Boscio گفت: در خارج از غرب تسهیلات در Rikers Island, که در آن بیمار زندانیان برگزار شد.

گزارش اضافی توسط لری Celona بن کوهن جو مارینو و دین Balsamini

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>