نیویورک اولین پاسخ دهندگان سو آمبولانس اپراتور برای پرداخت و کار نقض

خارج از دولت EMTs و امدادگران که در معرض خطر زندگی خود را برای کمک به نیویورک در طول coronavirus بحران می گویند FEMA مقاطعه کار فرعی است که استخدام آنها را تحت کنترل در هر ثانیه از استقرار خود از جمله زندگی جنسی خود — و پس از آن حاضر به پرداخت آنها به صورت تمام وقت خود را.

با توجه به خیره کننده طرح دعوی در دادگاه واصل در بروکلین دولت, دادگاه, آمبولانس خصوصی اپراتور Ambulnz وعده داده شده این گروه از اولین پاسخ دهندگان آن استخدام در ماه مارس آن “خواهد پرداخت تا 24 ساعت روز, 7 روز یک هفته” برای استقرار در این شهر به عنوان COVID-19 موارد شروع به بالا رفتن سرسام آور.

اما Ambulnz رفت و برگشت در آن کلمه پس از جذب وارد خود از جمله امتناع از پرداخت مردم برای زمان آن را در زمان به درایو آمبولانس به نیویورک با توجه به کت و شلوار.

یک بار در اپل بزرگ, Ambulnz گفت استخدام “باقی می ماند در اتاق های هتل در تمام زمانی که نه در تغییر” طرح دعوی در دادگاه گفت: “و دستور داده شد به خودداری از “مصرف الکل و یا درگیر شدن در هر گونه فعالیت جنسی در حالی که در هتل خود را به منظور باقی می ماند “در تماس” برای هر شرایط اضطراری است.”

کسانی که نافرمانی مواجه مجازات از جمله ختم ممکن است با توجه به کت و شلوار. Ambulnz حتی قرار یک گارد امنیتی در لابی هتل و مورد نیاز کارگران آن به حمل دستگاه های GPS برای اطمینان از آنها باقی می ماند, قرار دادن طرح دعوی در دادگاه گفت.

در مصاحبه ای با پست منجر شاکی جیمز ریچارد گفت که او کار می کرد و هفت روز هفته برای ماه آوریل در پاسخ به حملات قلبی گلوله حوادث و COVID-19 موارد در حالی که کمک به سازمان آتش نشانی در پاسخ به 911 تماس. هنگامی که او کار نمی کند, ریچارد گفت که او بیدار شد وافغان تماس در اورژانس-پاسخگوی رادیو که او نیاز به او را در تمام زمانها.

29-در سال EMT از مورفریزبرو دنیاست. گفت: او تنها آموخته این شرکت پرداخت واقعی سیاست حدود دو هفته به روی لئامت دادن خود را زمانی که او با توجه به یک سند نشان می دهد که خود را پرداخت — 1.25 بار خود را به طور منظم پرداخت به علاوه اضافه کاری برای هفت تا 12 ساعت شیفت یک هفته خواهد بود کمتر از دیگر FEMA پاسخ.

ریچارد گفته شد او می تواند شرایط را قبول و یا رفتن به خانه, او گفت:. “من نمی خواهم به ترک نیویورک در آن دولت” ریچارد گفت: در مورد این شهر عظیم COVID-19 caseload. “از نظر اخلاقی من نمی تواند انجام دهد.”

FEMA کاهش یافته است به ارائه اطلاعات در مورد آن پرداخت الزامات اما طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که همه دیگر خدمات آمبولانس شرکت قرارداد توسط FEMA در طول این زمان خود را پرداخت EMTs و امدادگران به صورت 24/7 شیفت.

An ambulance for Ambulnz, with a mourning band across the company logo in remembrance of paramedic Paul Cary of Colorado, who died from coronavirus while volunteering for a FEMA assignment to New York City.
یک آمبولانس برای Ambulnz با عزاداری باند در سراسر آرم شرکت در یاد پیراپزشک پل کاری از کلرادو که از coronavirus در حالی که داوطلبانه برای یک FEMA انتساب به شهر نیویورک است.Taidgh بارون/نیویورک پست

پس از آن کارگران به خانه بازگشت Ambulnz خواسته آنها را به ثبت نام عمومی-انتشار نامه دادن تا حق خود را به بهبود دستمزد پرداخت نشده گفت: سالی Abrahamson گروه وکیل. او گفت: این شرکت همچنین در تلاش است تا به اجرای موافقت نامه داوری آن را به حال EMTs ثبت نام در مدت کوتاهی قبل از استقرار آنها.

Ambulnz در دفاع از خود پرداخت شیوه در بیانیه ای گفت که آن را “تایید جبران شیوه برای ما شهر نیویورک COVID-19 پاسخ قرارداد با دو جداگانه و مستقل ردیف بالا کار شرکت های حقوقی” است و دو شرکت “تایید کرد که ما حقوق و دستمزد شیوه های بیش از مقدار مورد نیاز توسط قانون است.”

اما کارشناسان حقوقی نشان داد چنین شرایط استخدام شایستگی بهتر از درمان است. “هنگامی که شما به یک کارمند شما باید به ماندن در اتاق هتل خود را نمی توانید یک آبجو و نمی توانید رابطه جنسی داشته که خیلی خوب شواهدی وجود دارد که زمان متعلق به این شرکت است و باید جبران” گفت: کار وکیل لوئیس Pechman که می آموزد البته در دستمزد سرقت در دانشگاه فوردهام.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>