نیویورک FreshDirect تحویل بار در حال اضمحلال در میان coronavirus وحشت

مواد غذایی خدمات تحویل FreshDirect ظاهرا بیش از حد بر روی آن صفحه است.

هیچ زمان تحویل اسلات در دسترس بود بر روی مواد غذایی غول سایت برای بسیاری از اپل بزرگ مشتریان به دنبال به سفارش یکشنبه به عنوان فروشگاه های صورت گسترده جمعیت در میان coronavirus وحشت.

“امروز در نشانه های شوم: اگر شما به برنامه @FreshDirect تحویل در حال حاضر شما فقط آه می کنند,” New York-بر اساس فیلمنامه Jason بیلی گفت: در توییتر.

ورود چند ممکن است آدرس تحویل از سراسر پنج بخش نیویورک به وب سایت در یکشنبه بازگشت تحویل اولین تاریخ مارس 22 در همه جا اما در استاتن آیلند — که در آن هنوز هم وجود دارد یک اسلات هفت روز دور در 9 p. m.

پاسخ دادن به یک مشتری عصبانی در توییتر این شرکت توضیح داد که پیش از آن در هفته که اسلات زمان “فروش به سرعت.”

“با توجه به تقاضای بسیار بالا تحویل زمانهای در حال پر کردن سریع تر از حد معمول به عنوان هر عکس شما به اشتراک گذاشته ام” شرکت توییتی. “ما هنوز در تلاش برای ارائه SameDay گزینه; کسانی که در زمانهای باز در 6هستم و از فروش بسیار به سرعت.”

FreshDirect نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست برای اظهار نظر.

در پاسخ به تقاضای بالا یکی دیگر از FreshDirect مشتری نوشت: “انتظار این @FreshDirect زمانهای به رها کردن مانند آنها اردن منتشر شده است.”

دیگر مشتریان شکایت در مورد مسائل مربوط به خدمات در میان عجله به صیقلی کردن مواد غذایی و لوازم.

“@freshdirect شما بچه ها در زمان بیشتر از شما می تواند اداره کند. چرا شما در پاسخ به مشتریان خود را ؟ ” کاربر Jeri L. توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>