نیویورک گلف بازان در حال رخنه بر روی دوره با وجود coronavirus تعطیلی

شهر نیویورک گلف بازان باید توپ — و آنها در حال رفتن به طول های بزرگ به استفاده از آنها.

در حالی که شهرداری زمین های گلف هستند بسته به علت coronavirus بحران duffers به سادگی قدم زدن بر روی این لینک کلیک کنید و یا برش از طریق زنجیره ای پیوند حصار — به گلف به صورت رایگان, صرفه جویی بیش از 90 دلار در هر دور.

روز چهارشنبه اوباما و شمارش 22 گلف بازان بدون تاج مراقبت در جهان در Dyker ارتفاعات گلف در بروکلین.

“من نمی دانم چرا گلف بسته شده است. این بهترین های اجتماعی-فاصله ورزشی وجود دارد این است که” اصرار بنسنهورست اندرو Barbaro, 35 قبل از گستاخی teeing.

Barbaro که می گوید او یک 4, نقص, پخش Dyker ارتفاع سه تا چهار بار در هفته و نبود اجازه رفتن به یک ویروس مرگبار از بین بردن سرگرم کننده خود را.

آنلاین کفش فروشنده گفت که او می خواهم به فروش یک جفت Jordans در سه هفته و مورد نیاز این ورزش است. “زندگی من تغییر نکرده در همه” او اشاره کرد.

یک گرم سر یک دستفروش محروم وجود دارد و حتی ممنوعیت. “آنها دروازه های باز پس چرا آنها نزدیک دروازه اگر آنها نمی خواهند هیچ کس در اینجا ؟” snarled Joe Pesci soundalike چادری در یک متس کلاه و سرعت باد و نابودسازی با “Barracudas” در سراسر قفسه سینه. “این است که بیشتر اجتماعی-دورى از هر جای دیگری می روید. شما رفتن به فروشگاه مواد غذایی شما دو تا سه فوت دور از یکدیگر. در اینجا شما یک صد فوت دور از هر یک از دیگر!”

گناه گلف باز خود را کشیده hoodie بر سر او و skulked کردن البته.

“شما باید در ذهن کسب و کار خود و مرد!” هشدار داد یک باشگاه دیگر-دارای حق اعمال interloper که ئی در. “اجتماعی بشود می تواند ذهن خود را کسب و کار خود و رفتن f–k خود را!”

یک groundskeeper در توقیف دریاچه نقره ای گلف در جزیره استاتن گفت: غیر مستقیم duffers شد برش سوراخ در حصار برای به دست آوردن دسترسی به 18 سوراخ ،

باور نکردنی 85 گلف بازان بودند بوت کردن ساحل جنوبی گلف در جزیره استاتن چهارشنبه و شش بود همراهی از قصبه را LaTourette GC در روز پنج شنبه گفت: کریستال Howard سخنگوی پارک های شهرستان و بخش که نظارت بر 20 سرویس کامل و کوتاه دوره است.

او گفت: هشت duffers برداشته شد از Clearview گلف در کوئینز آوریل 5 و پنج صادر شد 50 دلار احضاریه برای خاطی.

هوارد به ذکر است که تمام پارک های گلف در حال اجرا توسط شخص ثالث اپراتورها از طریق توافق نامه مجوز و بسته شده در مارس 22 “از فراوانی از احتیاط و برای کمک به ترویج اجتماعی فاصله.”

“ما افزایش گشت زنی در دوره های آموزشی در سراسر شهر در پاسخ به این تخلفات” هوارد گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im