نیویورک برخورد با 518 بیشتر coronavirus مرگ و میر در 24 ساعت

یکی دیگر از 518 coronavirus بیماران فوت در شهر نیویورک در طی 24 ساعت.

شهر مرگ و میر افزایش به 4,778 دوشنبه شب از 4,260 روز قبل با توجه به شهر داده ها — هر چند جدید مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان می روند در این شهر از رکورد 806 مردم بیش از این دوره از روز سه شنبه.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: به طور کلی تعداد تازگی در بیمارستان بستری coronavirus بیماران در کشور در روز پنج شنبه نیز با کاهش به پایین ترین سطح خود از ایالت نیویورک بود اما تعطیل در ماه گذشته.

کومو گفت نیویورکی نباید “آرامش” را به عنوان او ابراز امیدواری کرد که دولت را مستند و دستياران تعهد اجتماعی فاصله تا به حال یک تاثیر مثبت در کاهش ویروس.

“این است که همه یک نتیجه مستقیم به اعمال ما,” او گفت:. “اگر ما اقدام به راه ما اقدام شما ببینید کسانی که تعداد بالا برود.”

ملکه همچنان ادامه دارد به گزارش ترین مستند COVID-19 موارد با 27,759 تایید شنبه شب و پس از بروکلین با 23,408 the Bronx با 18, 486 منهتن در 11,486 و استاتن آیلند با 6,298.

به عنوان کشور انتظار دارد که به رویکرد اوج عفونت بیکاری افزایش یافت. کومو گفت: دولت خواهد بود بازسازی و راه اندازی مجدد وب سایت خود را برای بیکاری-بیمه برنامه پنج شنبه شب بعد از خیل به تازگی از کار ساکنان ضعف سیستم است.

برای رسیدگی به نصب و میر de Blasio دولت تایید کرد روز شنبه که آن را شروع دفن coronavirus قربانیان در جزیره هارت پاتر زمینه.

شهردار در ضمن بحث سرنوشت این شهرستان در سال تحصیلی و اینکه آیا این شهر خواهد بود قادر به بازگشایی کلاس های درس قبل از تابستان ، د Blasio تصمیم است که انتظار می رود در روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>