نیویورک بیمارستان کشیش جزئیات تلفات عاطفی جدید کروناویروس واقعیت

مسلح با دعا و کتاب ماسک های صورت, نیویورک شهرستان, بیمارستان کشیش ها جدید خود را تطبیق عادی در طول coronavirus بحران — “مرگ” از آنها تا کنون دیده اند و گریم تحقق است که بدترین و در عین حال آمده است.

جداسازی واحدهای مصرف بیش از به طور معمول شلوغ بیمارستان لابی و اتاق انتظار و تبدیل آنها به واقعی “شهر ارواح.”

“این COVID-19 موارد مثبت فقط در ادامه به بستری و مصرف بیمارستان گفت:” پدر جان ماریا Devaney یک راهب صومعه دومینیکن و روحانی از نیویورک قلمرو مذهبی اسقف اعظم. “و این شماره ها تنها به رشد است. ما همه این را می دانند.”

دو هفته پیش Devaney ملاقات اول خود را COVID-19 بیمار در ICU.

“بین شیشه و من از این ویروس در جهان به سفر در این زن بیچاره تسکین یافته در ICU از پشت شیشه در لوله ها و در تمام احتمال رفتن به مرگ از این گفت:” Devaney. “من رفت اتاق خود را چند بار در روز. یک هفته بعد او رفته بود. من شما را هرگز فراموش نکنید ،

محض ترور در چشم بیماران آشکار است می گوید: پدر فردیناند مکدی یک روحانی در مرکز پزشکی مونته فیور. یکی از بیماران او بازدیدکننده داشته است به او گفت که او وحشت زده از مرگ بدون دیدن او grandkids رشد است.

هر روز روحانی Rocky واکر ارائه آخرین کلمات از بیماران در حال مرگ به تنهایی در اتاق های شیشه ای در Mt. بیمارستان سینا به جدا همسران و دوستان و بستگان. در نزدیکی پایان بسیاری از بیماران نمی توانند ارتباط برقرار کنند.

این بیماری همه گیر به بیمارستان کشیش انجام دو وظیفه به عنوان خطوط زندگی به خانواده هایی که در انتظار هیجان و نگرانی های تلفن نا امید برای به روز رسانی. تحت شرایط عادی آنها خواهد بود در کنار تخت. به جای COVID-19 بيمار رنج می برند به طور کامل به تنهایی.

تنها کشیش که عبور از آستانه از یک بیمار درب هستند ارسال توسط قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک نیویورک.

آنها به عنوان نزدیک به عنوان آنها می توانند برای شنیدن اعتراف و تماس با چشم. دو نفر از آنها در بیمارستان کشیش ها در قرنطینه پس از بروز علائم ،

زمانی که آنها می توانید دریافت کامل PPE – دستکش جراحی, ماسک N95 ماسک صورت سپر و کامل پزشکی کت و شلوار – آنها روغن مالی بیمار و عشای ربانی. اگر بیماران بیش از حد ضعیف به چوب زبان کشیش با استفاده از قاشق را با مقداری آب برای قرار دادن عشای ربانی ویفر در دهان خود.

Coronavirus سریع جرم قاتل حتی برای پزشکان اورژانس که در حال حاضر زندگی می کنند در واقعیت روزانه از مرگ است. Katherine Milazzo یک روحانی در NYU Langone بیمارستان توصیف صحنه در خط مقدم به عنوان “بسیار سنگین است.”

“من هرگز دیده می شود روز به روز تفاوت در بيماران حرکت می کند تا به سرعت گفت:” واکر که تنها طول می کشد و صورت خود ماسک کردن در محل کار به خوردن. “در عرض چند روز که بیمار منقضی شده است. این است که بیشتر مرگ از ما استفاده می شود برای دیدن و مرگ است کاملا رایگان و بی رویه.”

بیماران دریافت نتایج آزمون روز بعد. اگر آنها تست مثبت برای coronavirus آنها نقل مکان کرد و به انزوا واحد. واکر دیده است این ویروس حرکت چنان سریع است که پس از یک روز از جداسازی بیماران انکوباتور و زودتر می میرند ،

Medical personnel talk to chaplains, left, as they tour the Samaritan's Purse field hospital in Central Park.
پرسنل پزشکی صحبت کردن با کشیش چپ آنها به عنوان تور samaritan’s Purse بیمارستان صحرایی در پارک مرکزی.AP/مریم Altaffer

این باعث می شود او احساس او را در یک منطقه جنگی.

“این مرا به یاد خیلی از وقت من صرف در طوفان صحرا” گفت: واکر 25 سال کهنه سرباز ارتش که پرواز یک هلیکوپتر در پشت خطوط دشمن. “این یک چیز طبیعی به رفتن به سمت صدا از یک تفنگ که در تلاش به شما شلیک. که چه کارکنان مراقبت های بهداشتی انجام می دهند هر روز زمانی که آنها از تخت خارج و به بیمارستان می آیند.”

کارکنان بیمارستان در حال reassigned از خود آشنا شغل به انزوا واحد با دقیق کنترل عفونت اقدامات است. خاخام هیلل فاکس در ساحل شمالی بیمارستان دانشگاه می گوید: کارکنان ترس ناشناخته است در مورد ویروس. از پزشکان به سرایداران هر کس در بیمارستان است که در لبه و مقاومت در برابر وسوسه به تماس در بیمار است.

“من قرار دادن خودم و خانواده ام در خطر زمانی که من به خانه آمده است” گفت روباه. “من تا به حال خط مقدم ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی من صحبت کرده اند که در حال انجام آنچه آنها می توانند و آنها دعا ‘oh لطفا خدا من زندگی با پدر و مادر مسن و من نمی خواهم به آنها را بیمار یا من فقط ازدواج کردم. من نمی خواهم به ضرر من تازه داماد؟”

درد در بیمارستان کارگران قابل مشاهده است می گوید مکدی. آنها عادت کرده اند به صرفه جویی در زندگی. به عنوان آنها انجام همه چیز آنها می توانند بیماران خود را در حال مرگ هستند.

“یک عضو هیات بود گریه در گوشه ای از واحد است. من را به او رفت و من از او پرسید که آیا من می توانم به شما کمک کند ؟ آنچه که اتفاق می افتد گفت:” مکدی. “او از دست کسی در خانواده اش. او بار مسائل خانواده و مسائل مربوط به کار. آنها آنقدر خسته است. من درد در آنها است. آنها نمی شکستن. فقط کار کار کار کار.”

ساعت بدست دیگر بیش از حد. خاخام هیلل فاکس می گوید او هنوز هم شروع به تغییر خود را در ساعت 8 صبح اما در حال حاضر او دریافت نمی کند تا 11 p. m. او باید برهنه کردن در پشت درب خانه خود قرار داده و کار خود را لباس در ماشین لباسشویی و مستقیما به حمام قبل از او می تواند دیدن خانواده اش نه.

“وقتی که من به خانه من بچه ها را اجرا کنید تا به من به من آغوش دیگر گفت:” روباه. “آنها از نوع فقط نگه داشتن فاصله خود.”

یک hugger واکر می گوید او نیست قرار دادن بازوی خود را در اطراف کسی که در سه هفته. او در حال باز کردن یک اتاق در Mt بیمارستان سینا به طور انحصاری برای کارکنان به گریه و یا در یک لحظه.

“این آرامش قبل از طوفان” گفت: Devaney. “در سه هفته آن را به آمار شهر نیویورک مانند یک گردباد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>