NYC هتل امید برای ماه جولای دوباره باز پس coronavirus shutdown

پس از به طور موقت بسته شدن درهای خود را به دفع کردن coronavirus برخی از شهر نیویورک بزرگترین هتل های زنجیره ای در حال حاضر پیش بینی تابستان دوباره بجای اول برگشتن.

“این ملک به نظر می رسد به جلو به استقبال مهمانان بعد از این تابستان” یک هیلتون سخنگو گفت: پست هیلتون نیویورک میدتاون نیویورک — New York, بزرگترین, هتل, با 1,878 اتاق.

این هتل محبوب کنوانسیون و رویدادهای فضای خاموش چراغ آخر هفته گذشته به عنوان بزرگ اپل سفر به توقف screeching آمد و coronavirus عفونت در سراسر کشور سر به فلک کشید.

هیلتون سخنگوی کاهش یافته است به ارائه جزئیات در مورد زمانی که طول تابستان از آن ممکن است بازگشایی اما دیگر مدیران هتل ها می گویند که آنها در حال شرط بندی در ماه جولای ،

“ما در حال حاضر در حال گرفتن رزرو برای 1 جولای بر اساس منحنی این ویروس را گرفته در کشورهای دیگر گفت:” ریچارد متولد شده که در عمل برخی از 5,000 اتاق های هتل در نیویورک از جمله 618-اتاق Wellington هتل 665-اتاق غلاف میدان تایمز و 600 اتاق در هتل واتسون.

روز جمعه رژیم صهیونیستی است. کومو دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار به نگه داشتن کارگران خود را در خانه به عنوان تعداد Empire State coronavirus موارد صدر 20,000 — یا بیش از نیمی از همه ما موارد است. قرنطینه لقب نیویورک مکث می رود که گذشته از طریق حداقل مارس 19, اما آن را در حال حاضر مشخص نیست چه مدت این بیماری همه گیر خواهد داشت.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن وقتی پرسیده شد که هفته گذشته “چگونه همه این ممکن است آخرین” ارائه شده: “مردم در حال صحبت کردن در مورد, ژوئیه, اوت, چیزی شبیه به آن.”

در همین حال برخی کوچکتر و مستقل خواص هتل ممکن است هرگز آن را به تابستان اگر coronavirus ناشی از ضرر و زیان نیروی کسب و کار به کاهش در هزینه های کارشناسان صنعت هشدار داد.

“یکی از اولین چیزهایی که یک شرکت می کند این است که کاهش در سفر” اشاره کرد تراشه راجرز مدیر ارشد اجرایی آمریکایی هتل و محل سکونت ارتباط است.

وقفه همچنین انتظار می رود دردناک برای هزاران نفر از افراد شاغل در صنعت مهمان نوازی از جمله خانهدار bellhops رزرو کارمندان پیشخدمت و کارگران تعمیر و نگهداری.

راجرز می گوید: حدود 75 درصد از هتل کارگران در سراسر کشور در حال حاضر شده است furloughed و یا اجازه دهید در حال حاضر در حالی که پیتر Ward سر از هتل ها و متل معاملات شورای گفت NY1.com که برخی از 95 درصد از صنعت هتل اتحادیه کارکنان می تواند گذاشته شود به عنوان به زودی به عنوان این هفته است.

این 878-اتاق هادسون نیویورک هنوز بسته به دلیل آن است که هنوز هم پناه رشته مسافران خارج از کشور — و به طور بالقوه به اولین پاسخ دهندگان توضیح داد جفری Mills, معاون رئیس جمهور از هادسون. برخی از 60 مسافران از اسپانیا و ایتالیا و فرانسه را تمدید مدت اقامت خود را در هتل میدتاون چرا که آنها احساس نمی راحت سفر میلز گفت.

متولد هم شده ثبت نام خود را در هتل ها با شهر و دولت به عنوان تسهیلات برای اورژانس و مراقبت های بهداشتی کارگران خواهد شد که عامل موقت بیمارستان در Jacob K. Javits مرکز همایش دانشگاه ها و فضاهای دیگر نیز در دسترس ساخته شده برای درمان یک رود سیل coronavirus بیماران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>