نیویورک زندان دیدن شیوع کروناویروس موارد با نمایی افزایش انتظار می رود

همه گیر COVID-19 است گسترش از طریق شهر نیویورک زندان — به عنوان مسئولان شهرستان گزارش در مجموع 46 موارد تایید شده در زندان های سیستم با وخیم هشدار از افزایش تصاعدی در روز آمده است.

یک سخنگوی وزارت امور اصلاح گفت: وجود 17 بیمار کارکنان و 29 آلوده زندانیان.

این خبر یک روز پس از زندان فدرال سیستم گزارش اول خود را زندانی تست مثبت برای coronavirus در حالی که قرار دارد در بروکلین فدرال زندان است.

نزدیک به پنج ده زندانیان از Rikers Island و دیگر شهرستان ها برگزار می شد نظارت به صورت علائم.

هیئت مدیره از اصلاح موقت رئیس ژاکلین شرمن هشدار داد شنبه از یک واقعیت تلخ: تعداد موارد “مسلم است افزایش نمایی.”

“آن است که به احتمال زیاد این افراد شده اند در صدها نفر از مناطق مسکونی و مناطق مشترک طی هفته های اخیر شده اند و در تماس نزدیک با بسیاری از مردم دیگر در بازداشت و کارکنان” شرمن نوشت.

تعداد بیمار کارکنان و زندانیان مشخصی در طی دو روز گذشته — در میان گریم هشدار از شرکای غیر معمول حقوق مدنی طرفداران و اصلاحات افسران اتحادیه در مورد زندان محیط زیست بودن پودر keg از گسترش.

بالا در Rikers هشدار داد “طوفان در راه است” تنها چند روز پیش.

شرمن در نامه ای نوشت به همه دولت مقامات زندان و شهرستان و پنج وکلای منطقه که خود را “بهترین تلاش های خود را نمی خواهد به اندازه کافی برای جلوگیری از ویروسی انتقال در زندان.”

حقوقی جامعه کمک کرده است تا این شهر به قطع دست همه آسیب پذیر زندانیان در غیر جرایم خشونت آمیز.

“به اشتراک گذاشته خوابگاه و حمام هستند و مخالف اجتماعی فاصله و وضعیت در Rikers Island تنها بدتر خواهد شد تا زمانی که رهبران ما در دولت حاضر به عمل” گفت: تینا سیدنی وکیل-در-مسئول گروه دفاع جنایی عمل.

شهردار بیل د Blasio دولت گفته است: “انتشار چند ده زندانیان و بررسی موارد دیگر از افرادی که بیشتر در معرض این بیماری بالقوه کشنده.

یک غیر نظامی محقق با توضیحات در حال حاضر مرده است از ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>