نیویورک نشانه به درخشش آبی به عنوان بخشی از کمپین coronavirus کارگران

برخی از شهر نیویورک نمادین ترین نشانه — از جمله یک مرکز تجارت جهانی و Madison Square Garden — خواهد درخشش آبی در روز پنج شنبه به عنوان بخشی از یک تلاش در سراسر کشور با تشکر از کارگران در خط مقدم از coronavirus بحران است.

بی باک, موزه, کشتی در محوطه هادسون. و نزدیک به 150 مکانهای دیگر در سراسر کشور را از پیوستن به جهانی #LightItBlue مبارزات انتخاباتی آغاز و در 8 بعد از ظهر در حمایت از کسانی که مبارزه با شیوع.

“در زمانی که ما در حال مبارزه هر روز در برابر باطل و نامرئی دشمن شده است وجود دارد یکی ثابت – قهرمانی و حل و فصل بهداشت و درمان کارگران که همچنان به مبارزه در خط مقدم و مراقبت از همکار خود نیویورکی” گفت: رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو, در بیانیه ای.

“آنها بسیار تعریف یک قهرمان است و ما باید به صورت جمعی انجام آنچه ما می توانیم به احترام و حمایت از آنها.”

کمپین سرچشمه در بریتانیا در مارس 26, زمانی که بیش از 130 ساختمان روشن شد تا به افتخار اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“ما شده ایم تا الهام بخش بیش از چند هفته گذشته با سلامتی از همسایگان ما در سراسر جهان – و ما می خواستیم را به جمعی این قدردانی به حتی بزرگتر مرحله در اینجا در ایالات متحده گفت:” رهبری سازمان از جنبش جو Zenas مدیر عامل شرکت در Thinkwell گروه طراحی و تولید کرد.

نشان دادن قدردانی خود ادامه خواهد داد هفتگی هر یکشنبه.

هفته گذشته ساختمان امپایر استیت شروع روشنایی تا آژیر قرمز در ادای احترام به کارکنان اورژانس در یک صفحه نمایش است که در گذشته از طریق دوره مداوم و همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>