نیویورک مرد از دست می دهد و مادر و برادر به کروناویروس در تک ویرانگر روز

یک ملکه مرد خود را از دست داده و مادر و برادر به coronavirus — در یک روز غم انگیز او گفت: پست در روز جمعه.

“آن بوده است ویرانگر” لوید تورس 49 گفت: از طریق اشک. “برای کسانی که در حال راه رفتن در اطراف تفکر زندگی است که هنوز نرمال نیست.”

تورس یک بیمارستان مدیر در دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز گفت: 73 ساله, مامان لولیتا و 47 ساله برادر لویی یک پرستاری-خانه کارگر شروع به احساس بیمار در خانه آنها را به اشتراک در Briarwood در تاریخ 1 آوریل.

“[لوئیس] درد بود نه به خوبی احساس واقعا تا به حال زمان سخت رفتن به مترو و بازگشت به خانه” تورس گفت. “او شروع به دشواری تنفس نمی تواند نگه داشتن مواد غذایی پایین.”

لوئیس گرفته شد به NewYork-پروتستان ملکه در فلاشینگ — که در آن پزشکان تعیین او COVID-19 و پنومونی قرار داده و او را در یک ونتیلاتور. لولیتا بعدها به نام 911 برای خودش بود و با عجله به کوئینز بیمارستان مرکز.

در روز Louis است عملکرد کلیه تا به حال به شدت رو به وخامت گذاشته و او درگذشت در بیمارستان چهارشنبه.

“قلب او متوقف شد” تورس گفت: بین sobs. “برادر من راه بیش از حد جوان است.”

تورس مادر که او نیز دچار ذات الریه فوت کرده روز قبل از روز سه شنبه.

“چگونه این اتفاق می افتد ؟ من فقط همین نیست که کسانی که پاسخ هیچ کس نمی داند چگونه و یا جایی که این قرارداد بود” تورس گفت.

به مسائل بدتر از آن تقریبا غیر ممکن بود برای پیدا کردن یک کفن که وضع عزیزان خود را به بقیه گفت.

“ما به نام اطراف بودند و با ملاقات بسیار عجیب و غریب پاسخ از ما نمی تواند به آن غیر ممکن است “‘ شما باید برای پیوستن به یک waitlist,’,” او گفت:.

در نهایت او در بر داشت یک در وستچستر به بدن.

روز شنبه, تورس ارسال شده Facebook ادای احترام به خود “عشق” مادر و برادر.

امروز ما از دست برادر کوچک من, Louis. او سخاوتمند و حساس روح زندگی می کردند که زندگی در شرایط خود. او مانند مادر من تسلیم به COVID 19″ آن را بخوانید.

تورس در حال حاضر می خواهد به مردم در همه جا می دانم که آنها نباید خانه را ترک بدون فشار دادن دلیل.

“[این] داستان احتیاطی است که همه ما باید برای ماندن در خانه و انجام بخشی از ما. ما باید مطمئن شوید که این اتفاق نمی افتد به هر کس دیگری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>