نیویورک نقشه نشان می دهد درصد از بیماران آزمایش مثبت برای coronavirus با کد پستی

یک شهر جدید در نقشه نشان دادن درصد از بیماران آزمایش مثبت برای coronavirus با کد پستی و نشان می دهد که فقیرترین نیویورک در حال سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.

ثروتمندترین نقاط شهر از جمله بسیاری از منهتن و اسکله بخش از ملکه و بروکلین, کمترین درصد مردم آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به نقشه های منتشر شده توسط این شهرستان در بخش بهداشت و درمان است.

نقشه ناقص است که در آن ترکیب کلی تعدادی از تست های داده شده فقط مثبت رای از آزمایشات گرفته شده است. این شهر کمیسیون بهداشت و درمان هشدار داده است که آن را تا حد زیادی منعکس کننده تست رفتار ارائه دهندگان خدمات پزشکی.

اما داده های دانشمند مایکل دانلی که شده است خرد در شهرستان coronavirus اعداد پس از شروع شیوع اشاره به تست آهنگ با نقشه قبلی گردان داده است.

کسانی که نقشه نشان داد ridership کاهش در منهتن ایستگاه در اواسط ماه مارس در حالی که نیویورک از بیرونی می رسد بیرونی شهرکی ادامه داد: رفت و آمد.

“در طول زمان ما شروع به دیدن این اثر از این واقعیت است که منهتن و درونی کردن کد پستی و ملکه و بروکلین کاهش نرخ مثبت به این دلیل که آنها قادر به خم شدن منحنی قبل از بیرونی شهرکی” دانلی گفت. بسیاری از کسانی که ساکنان یقه سفید شغل است که اجازه می دهد برای از راه دور.

“من فکر می کنم روشن گام بعدی وجود دارد این است که اگر این درست پس از آن وجود دارد واقعی نابرابری های اجتماعی-اقتصادی عدالتی در این واقعیت است که این کدهای پستی که نیز تمایل به انحراف پایین تر اجتماعی و اقتصادی نیز برای رفتن به آنهایی که سخت تر از برخورد با این بیماری همه گیر” دانلی گفت.

“پهن کسانی که تمایل به دستمزد کارگران خدمات اورژانس کارگران که در معرض خود را بیشتر و بیشتر در طول زمان” دانلی گفت. بسیاری از کارگران خط مقدم, از فروشگاه های مواد غذایی کارمندان به EMTs زندگی بیرونی بخش نیویورک. شغل خود نیاز به آنها را به استفاده از مترو در حالی که اکثریت نیویورکی در خانه بمانند.

نقشه نمی کند آهنگ با سن. قصبه با بالاترین درصد سالمندان — منهتن — دارای بالاترین نرخ از ساکنان تست مثبت به عنوان به خوبی به عنوان بدترین تایید COVID-19 نفر از پشت جزیره استاتن Donnelly گفت.

در ضمن جوانترین نیویورک — برانکس به دنبال بروکلین — برخی از بالاترین تعداد موارد تایید شده و درصدی از بیماران تست مثبت است. ملکه که به طور متوسط از نظر سن و سال است که کانون این شهر شیوع.

نیز وجود دارد امکان که منهتن پزشکان در حال آزمایش بیشتر موارد خفیف تر از بیرونی شهرکی Donnelly گفت. این یک سناریو است که با حمایت شهرستان کمیسیون بهداشت و درمان دکتر Oxiris Barbot.

“این نقشه به ما می گوید در مورد تست رفتار است. آن را نمی کند و ما چیزی در مورد چگونه این ویروس منتقل می شود,” Barbot گفت: در اخیر شهرستان در سالن کنفرانس مطبوعاتی با اشاره به قبلا کمتر نسخه دقیق از داده ها.

“چه نقشه نشان می دهد که تنوع در نظر اگر شما می توانید از فکر می کنم در مورد آن را به عنوان آمار رای دادن به این معنی است که وجود دارد برخی از نقاط شهر بروکلین و کوئینز که در آن ارائه دهندگان هستند که بیشتر عاقلانه در شرایط که در آن است که آنها در حال تست است.

“و که در دیگر نقاط شهر شما هنوز هم یک راه برای رفتن در نظر اطمینان حاصل کرد که ما رزرو تست برای آن دسته از افرادی که در حال گرفتن بهتر و کسانی که به سقوط آن مزمن زمینه ای بیماری” Barbot گفت.

“من نمی خواهد هر چیزی را بیشتر از نقشه های دیگر بیش از آن نشان دهنده تست رفتار ارائه دهندگان” Barbot گفت.

Barbot و شهردار, بیل د Blasio وعده داده اند برای انتشار بیشتر داده های خام برای درک بهتر این ویروس مؤثر است نیویورکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>