با تشکر برای این لایحه فرماندار.

شهر نیویورک مجبور خواهد شد به پا گسترده لایحه مراقبت های بهداشتی و حتی نمی خواهد در یک اتاق به پایین چانه زدن برچسب قیمت تحت رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو مدیکید طرح پس انداز شهرستان مقامات مسئول.

بودجه شهرستان افسران برآورد پنج بخش نیویورک خواهد بود در قلاب برای 1.1 میلیارد دلار سالانه در زیر پیشنهاد جدید که نیاز به این شهر و 57 شمال ایالت استان ها برای پرداخت هزینه های پزشکی برنامه افزایش هزینه بالای 3 درصد محدود می کند.

دولت استدلال می کند شهر این است که تورم هزینه حدود $221 میلیارد دلار با توجه به بودجه دولت و مقامات.

اما آن را ناعادلانه بار با توجه به شهر منابع انسانی, مدیریت کمیسر استیو بانک ها استدلال می کند که این شهر نقش محدود اداری نقش به برنامه و زیر امور خارجه دستورالعمل.

“مجموعه فعالان حقوق بشر تعیین مالی واجد شرایط و پس از آن فرد فرستاده شده است به یک دولت فروشنده که پس از آن تعیین می کند چه پزشکی نیاز است” او به خبرنگاران گفت: در طول یک آلبانی دیدار سهشنبه, نقاشی شهر را به عنوان کمی بیش از یک خط لوله.

“فردی است که متصل به دولت-اداره طرح که به دولت اجازه.”

یک سرخوردگی شهردار, بیل د Blasio تکرار نا امیدی.

“ما نمی اجرای برنامه Medicaid. منظورم این است که در آمد مردم است. احمق چگونه آنها فکر می کنم مردم هستند ؟ بیایید واقعی است. ایالت نیویورک اجرا می شود مدیکید برنامه” شهردار خروشان به خبرنگاران در منهتن کنفرانس مطبوعاتی.

در ضمن کومو منتشر شد اسامی 21 انتصاب به مدیکید طراحی مجدد تیم وظیفه با دوره نقاهت اضافی $2.5 میلیارد دلار در برنامه پس انداز قبل از اعتصاب در ساعت 12:01 صبح در تاریخ 1 آوریل.

د Blasio دولت بود قابل ملاحظه ای غایب از فهرست سرند با مقامات دولتی و کومو متحدان مانند Suffolk County اجرایی استیو Bellone.

“این شهرستان می خواهد به آن را هر دو روش: آنها می گویند که آنها نمی کنترل هزینه و در عین حال آنها می خواهند به بخشی از فرآیند کنترل هزینه ها” به ضرب گلوله به بودجه دولت مدیر رابرت موخیکا در یک مصاحبه تلفنی با پست.

او گفت: این شهرستان در کمرنگ جلوه دادن آن نقش شده است و سهل انگاری در کمک به دولت شناسایی راه هایی برای صرفه جویی در پول و هزینه های کنترل.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی