نیویورک پرستار نشان می دهد چه آن را مانند در خط مقدم مبارزه با کروناویروس

من منهتن پرستار در خط مقدم این شهر مبارزه با کروناویروس و در اینجا این است واقعیت ما رو هر روز: ما در حال ارسال به نبرد بدون سلاح ما نیاز به پیروزی در این جنگ است.

نگاهی دلتنگ عدم حیاتی تجهیزات ،

با توجه به این سرایت قدرت ما نیاز به اقدام سریع به دنده راست و منابع برای جلوگیری از این ویروس در آهنگ های خود را. ما هرگز می خواهید برای رسیدن به این نقطه نیاز به انتخاب و انتخاب مردم با بهترین نرخ بقای تعیین می شود که دستگاه تنفس مصنوعی.

پس وجود سهمیه بندی و حتی اساسی ترین تجهیزات مانند تجهیزات حفاظت فردی به دلیل کمبود.

در این لحظه ما در حال دستور به حذف به طور معمول یک بار-استفاده از سپر چهره و استفاده مجدد از آنها — چیزی که در من 15 سال به عنوان یک پرستار هرگز مناسب عمل است.

من دیده ام به طور منظم فولاد ماسک قرار می گیرد بیش از این محکم تر N95s و بالاتر یو پی اس می گویند که از N95 پوشیده شده است می توان آن را مورد استفاده مجدد قرار. این است که علم ما قبلا بر اساس استانداردهای ما ،

در حال حاضر کارگران در Icu هستند تاکید گرفتن — و ما حتی در اوج این بیماری همه گیر در این شهرستان است.

ما باید منابع امروز اما در روزهای آینده و هفته های ترس است که ما نمی خواهد که آنچه که ما نیاز به ارائه امن کیفیت مراقبت.

در ضمن پروتکل های عادی رفته اند ،

برای مثال در حالت عادی زمانی که پرستاران در معرض یک بیماری مسری آنها نظارت و قرنطینه و پس از پاک توسط تست می تواند بازگشت به کار.

آنچه که ما در حال حاضر شاهد هستیم این است که اگر ما در معرض یک منبع اولیه بسیاری از پرستاران نیست حتی مطلع از قرار گرفتن در معرض.

اگر ما یاد بگیرند که ما شده اند در معرض ما به سادگی در یک ماسک قرار داده و کار را ادامه دهید تا زمانی که ما توسعه علائم. اگر ما توسعه علائم و ما به خانه تا زمانی که ما بدون علامت.

در نتیجه فقدان گسترده تست کادر پزشکی در بیمارستان سیستم فراتر از من است.

این است که بهترین عمل است.

من مردم هنوز هم در خارج از, تجمع با هم مصرف نمی این به طور جدی به عنوان آنها نیاز به.

ما نیاز به تمرین های اجتماعی فاصله حتی در بیمارستان که در آن مردم باید با پوشیدن ماسک در تمام زمانها. شده است وجود دارد بهبود قابل توجهی در بیمارستان من این هفته حتی بیش از چند روز گذشته اما هنوز هم باید انجام شود.

در این مرحله, این امر می تواند عاقلانه برای کارکنان بهداشتی درمانی به درمان در بیمارستان به عنوان اگر هر کس آلوده است چون احتمال این است که ما در حال کار در کنار دیگر افرادی که به این ویروس.

من شخصا می دانم که از 40 سال-مرد پرستار است که در شرایط بحرانی با کوروناویروس.

در عین حال به دلیل کمبود تجهیزات و سهمیه بندی های CDC است آرامش خود را حفاظتی برای کارگران و بیمارستان ها به دنبال کت و شلوار.

این یک ترسناک زمان برای کارکنان بهداشتی درمانی از جمله خودم. ما می خواهیم به انجام شغل ما است. بیش از هر چیز ما نیاز به کیفیت مراقبت از بیماران ما.

ما نیاز به بالا بردن استانداردهای فعلی حفاظت — ماسک و دستکش و غیره. — تامین و ارائه ترین اقدامات حفاظتی در خط مقدم.

ما فقط نیاز به ابزار و منابع برای برنده شدن در این مبارزه است.

من می دانم که ما می توانیم آن را انجام دهد اما ما نیاز به پمپ همه چیز را به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

این است که همه دست به دست در عرشه. ما باید برای متوقف کردن این چیزی که در آن مسیر است.

اما ما می توانیم و باید انجام دهید بهتر است به عنوان یک کشور است.

آنتونی Ciampa یک پرستار ثبت شده و معاون اول رئیس جمهور از نیویورک دولت انجمن پرستاران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>