نیویورک به تشریح خیابان تعطیلی برای ترویج ‘اجتماعی فاصله’ در طول coronavirus shutdown

یک کشش از چهار خیابان ها را به طور موقت نزدیک به ترافیک وابسته به وسايط نقلیه به عنوان شهر تست کردن یک برنامه آزمایشی تامین اجتماعی بیشتر فاصله space در طول coronavirus بیماری همه گیر.

شهردار بیل د Blasio برداشت یک خیابان را تبدیل به عابر پیاده-تنها دالان در منهتن کوئینز بروکلین و برانکس به صورت آزمایشی در حال اجرا از جمعه, مارس 27 دوشنبه, مارس 30.

هر یک از زیر خیابان ها بسته خواهد شد به خودرو از ساعت 10 صبح تا 7 بعد از ظهر برای چهار روز آزمون.

این تعطیلی در مجموع را تشکیل می دهند حدود 1.6 کیلومتر از این شهر 6000 مایل از جاده ها:

  • منهتن: Park Avenue, بین 28 خیابان و 34th Street
  • بروکلین: Bushwick خیابان بین جانسون خیابان و گرگرفتگی خیابان
  • ملکه: 34 خیابان 73 خیابان به 80 خیابان
  • برانکس: Grand تلاقی چند خیابان یا جاده بین شرق Burnside خیابان و خیابان 184th

استاتن آیلند را شامل نمی شد در اصل خلبان اما یک سخنگوی گفت: بیشتر تعطیلی می تواند در آینده است. د Blasio قبلا متعهد به نزدیک به دو خیابان در هر قصبه به عبور و مرور فضای بیشتری در طول دولت-دستور مستند.

“سایت های اضافی در نظر گرفته شده برای این خلبان اولیه و اعلام خواهد شد که جزئیات نهایی” سخنگوی شهرداری جین مایر گفت: در یک ایمیل. “این مکان فعلی خواهد بود دوباره ارزیابی برای ادامه دسترسی عمومی.”

پلیس خواهد بود مستقر در چهار خیابان به نظارت بر تعطیلی و اطمینان اجتماعی فاصله پروتکل به دنبال دارد. اتومبیل های پارک شده می تواند در محل باقی می ماند در طول این تعطیلی با توجه به دفتر شهردار.

از طریق ترافیک اجازه خواهد داشت در عبور از خیابان ها از بسته جاده ها و هر انتخاب یو پی اس و آف رها خواهد شد به پایان خواهد رسید در گوشه و عبور از خیابان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>