نیویورک معلمان نگران coronavirus گسترش در مدارس دولتی

اپل بزرگ پدر و مادر می ترسم بچه های خود را گرفتن می تواند به طور بالقوه مرگبار coronavirus در مدرسه — و تعجب که چگونه آنها را برای مراقبت از خود و فرزندان خود را اگر آنفولانزا مانند اشکال به خانه است.

“یکی از نگرانی های است که من را رها کردن و انتخاب کنید تا آنجا که همه از پدر و مادر و دایه وجود دارد که همه باید به آموزش و مجبور به سفر به اینجا می آیند پس از آن یک خط تیره به بچه خود را از مدرسه تقریبا” گفت: Alex Quvus که شش ساله پسر سباستین حضور در یک مدرسه کودکان کارگاه در شرق ایجاد کرد.

“شما فقط می خواهم به آنها را گرفتن و رفتن هیچ حلق آویز در اطراف هیچ چیت چت با این نوع از چیزی.”

Quvus گفت: پست او را نگران شایان ستایش خود را پسر آوردن virus چرا که همسر او — که در حال حاضر در سفر خارج از دولت — باید به مقابله با خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن است.

“اگر او آن را می شود ما در خانه بمانند اما اگر من آن را دریافت کنید… برای مراقبت از او و خودم است-تمام-nother کیسه از کرم ها من می خواهم که برای مقابله با” 43 سال اقامت در خانه پدر گفت.

“من پسر بسیار باهوش من می دانم که او بسیار مراقب باشید در حال حاضر که من به نوعی از حفر آن را به او… [گفتن او به] شستن دست های خود را پوشش دهان خود را” و کمتر “دست” خود را با معلمان و دانش آموزان و افراد Quvus رفت.

park slope coronavirus schoool
دانش آموزان در شیب پارک عمومی, مدرسه, PS 10 رد شد از کلاس امروز.پل Martinka

کی ویلیامسون که شش سال Alesia حضور موفقیت آکادمی در بروکلین برطرف شد به شنیدن منشور مدرسه در حال حرکت بود به آموزش از راه دور “بلافاصله” صبح جمعه.

“من فکر نمی کنم مدرسه باید باز اجتماعی فاصله علم ثابت شده است برای کمک به گسترش این ویروس” ویلیامسون گفت: پست.

“من فکر می کنم او مدیران مدرسه به عنوان یک کل کار درست را انجام داد.”

کشت سیب بزرگ معلمان تکرار آن افکار جمعه گفت: مناطق باید بلافاصله به طوری که آنها نمی خطر آوردن اشکال خانه و آلوده یا ضعف سيستم ايمنی و اعضای خانواده.

“بچه های من’ بهداشت وحشتناک است. من خیلی عصبی است که کسی می تواند آن را حمل به مدرسه و من تبدیل به یک حامل” 31 ساله بروکلین بالا, معلم مدرسه گفت: پست در خواست نامش فاش نشود.

“اگر من به ارمغان بیاورد که این یک فاجعه است. مادر من [آرتریت روماتوئید] و فقط به حال عمل جراحی است. پدر من سرطان دارد. شوهر من به آسم است. اگر من آن را در خانه من همه آنها را بیمار” معلم رفت.

ما کاملا باید بسته.”

معلم گفت: 3,800-دانش آموز مدرسه شاهد کاهش آهسته در حضور این هفته است. او اضافه وجود دارد کمتر از 1000 بچه ها در کلاس.

بسیاری از دانش آموزان کشیده شده است توسط پدر و مادر در حال حاضر از آنجا که آنها در حال عصبی گفت:.

یکی دیگر از مربی 30 سال است که با این نسخهها کار در بروکلین مدرسه گفت: مدارس باید حداقل برای تمیز کردن عمیق.

“ما در حال انجام بهترین های ما برای نگه داشتن کلاس های درس ما پاک است اما ما فاقد منابع. مدارس هنوز در انتظار برای حمل و نقل و فروشگاه ها به سختی هر گونه” استاد گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>