آنها اردک-شکار — اما چگونه شما فکر می کنم.

پارک رنجرز و دوستداران پرنده در آماده باش هستند جستجو برای یک اردک است که به ندرت دیده می شود کشف شد و در پارک مرکزی محدود توسط یک قطعه پلاستیکی است که جلوگیری از فقیر حیوانات از غذا خوردن.

مشترک Merganser یک گونه از اردک وحشی به ندرت دیده می شود در منهتن به توجه مراقب پرنده on Feb 19 و پس از آن دوباره در فوریه. 22 با توجه به David Barrett, 56 اپراتور منهتن پرنده هشدار حساب توییتر.

بارت می گوید بعید است این پرنده را خورده و پس از آن دیده می شود با پلاستیک در اطراف منقار خود را به عقب بر Feb. 19 — که به شدت می تواند مانع تلاش های نجات.

“زمانی که اردک بیمار شدن و یا شروع گرسنه آنها سعی خواهد کرد برای منزوی کردن خود را به طوری که آنها نمی دانند. آنها می دانند که آنها در حال ضعیف به طوری که آنها می خواهند به خوبی پنهان برای صرفه جویی در مصرف انرژی و جلوگیری از شکارچیان گفت:” بارت بود که در پارک مرکزی جستجو برای پرنده پنج شنبه بعد از ظهر.

“آن را به وضوح مضطرب گفت:” براد کین 52 مشتاق فرشته پرنده زندگی می کند که در نزدیکی پارک مرکزی و قادر به عکس اردک در روز شنبه.

“راستش را نمی کند و به خوبی جواب برای اردک. اگر آن را ندارد انرژی برای پرواز وجود ندارد برای رفتن به یک نتیجه مثبت.”

هنوز هم جستجو همچنان ادامه دارد.

“هدف این است که برای نجات پرنده حذف پلاستیک و حمل و نقل حیوانات به پرنده وحشی صندوق به طوری که آنها می توانید خود را ارزیابی کلی سلامت” یک پارک سخنگوی وزارت.

پارک رنجرز بودند جستجوی شنبه برای از دست رفته Merganser در هر دو مرکزی و Morningside پارک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im