نیویورک جراح پلاستیک که یک بار درمان Snooky باید چهره botched بینی-کار طرح دعوی در دادگاه, قاضی, قوانین

منهتن جراح پلاستیک — چه کسی داده است “ساحل جرسی” Snooky لب تزریق — باید در صورت طرح دعوی در دادگاه به اتهام botching کار بینی برای اصلاح مشکل تنفس و جعل اسناد و مدارک پس از یک قاضی حکم داده است.

ارویک Khurdayan رفت و به دکتر رامتین Kassir برای رفع یک مشکل تنفسی به دلیل انحراف سپتوم. اما دفتر — که هر دو جراحی پلاستیک و روش برای خروپف و مشکلات سینوس — تا-به فروش می رسد او یک زیبایی بینی در همان زمان با وعده دروغین آنها می خواهم ثابت تنفس او را با دو روش به نام septorhinoplasty یک سال 2017 منهتن دیوان عالی کشور دعوی مدعی.

34-سال — یک وکیل که به این روش انجام می شود در ماه فوریه 2016 — می گوید: دکتر انجام می شود لوازم آرایشی و بهداشتی کار می کنند اما نه رفع مشکل در تنفس کت و شلوار ادعا.

و او مشکلات بدتر پس از عمل جراحی و او به پایان رسید تا نیاز به روش های مختلف, دکتر, در نهایت به رفع انحراف پولیپ و انسداد در بینی او دادگاه مقاله می گویند.

پس از Khurdayan اتهام تلاش برای دریافت سوابق خود را از دکتر و هنگامی که او در نهایت به او گفت که دفتر جعلی او امضا و پاراف در چندین فرم رضایت آگاهانه. همچنین او ادعا کرد که او سوابق پزشکی فاقد اطلاعات اولیه در مورد او انتوبه و زدم برای این روش دادگاه مقالات گفت.

“تکان دهنده از سوابق ارائه شده شامل چندین فرم های رضایت که شامل امضا و حروف است که نه تنها نگاه هیچ چیز مثل خانم Khurdayan امضا یا پاراف اما یکسان هستند که از یک پرستار که امضا اشکال دیگر” Khurdayan اتهام در دادگاه مقاله از ژانویه 2019.

Kassir — که همچنین انجام کار بر روی “زنان خانه دار واقعی از نیوجرسی” ژاکلین Laurita بینی — استدلال می کند که این به دلیل یک “قطعی” در سیستم خود را که “سهوا جمعیت, فرم رضایت با شاکی امضا از یکی دیگر از سند های مختلف ارائه دهنده خدمات پزشکی امضا زمینه در ازدواج قبل از عمل ثبت” اسناد دادگاه می گویند.

منهتن دیوان عدالت جوآن Madden هفته گذشته را رد کرد و دکتر پیشنهاد به چند ادعا در طرح دعوی در دادگاه پرتاب و گفت: این مورد می تواند به جلو در نقض قرارداد قصور پزشکی عدم رضایت آگاهانه و جعل.

“او باید بدست این عملیات که آنها موافقت کردند و او نمی گفت:” Khurdayan وکیل استیو کوهن از پولاک کوهن. “پس از انکار دسترسی به سوابق پزشکی ما کشف متعدد جعلی و او هنوز هم تا به حال به انجام عملیات دوم … و تحمل بی دلیل درد و رنج همه به خاطر پوشش خود است.”

Plastic surgeon Dr. Ramtin Kassir
جراح پلاستیک دکتر رامتین KassirJ. C. برنج

Kassir وکیل لارنس Rosenblatt گفت که قاضی حکم به رویه او با اشاره به “حکومت نه بر اساس شایستگی از هر اتهام ساخته شده توسط شاکی.”

Rosenblatt همچنین با اشاره به این که چهار ادعا در طرح دعوی در دادگاه رد شده بود توسط قاضی که کوهن گفت: او به دلیل مخالفت با آنها به پایان رسید تا بودن تکراری.

“متهمان همچنان به حفظ که شاکی ادعاها بی اساس و ادامه خواهد داد برای دفاع از این ادعا باقی مانده در شایستگی چه از طریق آینده حرکت تمرین در پایان از کشف و یا در دادگاه” Rosenblatt گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>