نیویورک زندانی منتشر شده توسط دولت بیش از coronavirus به اتهام سرقت

A Bronx مرد آزاد شده از زندان های رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو ماه گذشته میان گسترش coronavirus شده است به اتهام ضرب و شتم و سرقت از یک زن 62 ساله و مرد که خیلی ترسیده بود از گرفتن بیماری او حاضر به برگشت پول زمانی که پلیس ساخته شده بازداشت.

دانیل Vargas, 29, برگزار می شد در $50,000 وثیقه در سرقت grand larceny و حمله به اتهامات پس از نزدیک شدن به گفته افراد مسن قربانی ولنتاین در خیابان در برانکس در مدت کوتاهی پس از ساعت 8 صبح روز شنبه با توجه به شکایت کیفری.

وارگاس گفته خواستار 80 دلار است که این مرد که بود ترک یک محلی bodega با عصا و شروع به مشت زدن و لگد زدن به او خودداری کرد.

“به من پول خود را,” او گفت که گفته مرد.

وارگاس گفته و سپس slugged قربانی در بدن خود را تحت فشار قرار دادند و او را در برابر یک دیوار و محکم او را به زمین شکایت گفت.

وارگاس ساخته شده با پول بود اما بعد از آن دستگیر شده توسط پلیس شکایت گفت. منابع گفت: قربانی حاضر به گرفتن پول از ترس او ممکن است قرارداد COVID-19.

وارگاس که دارای بیش از یک دوجین قبل از دستگیری برای حمله به, سرقت, در اختیار داشتن سلاح و سرقت شده بود در زندان ایالتی در سال 2014 سرقت محکومیت تا زمانی که او از زندان آزاد شد آزادی مشروط در نوامبر سال 2017, سوابق نشان می دهد.

اما منابع پلیس گفت که او بعد rearrested برای نقض شرایط آزادی مشروط خود را و برگزار شد پشت میله های زندان — تا زمانی که در ماه گذشته.

وارگاس منتشر شد و در مارس 28 به عنوان یکی از 1,100 آزادی مشروط متخلفان دستور داد منتشر شده توسط کومو بیش از نگرانی از گسترش همه گیر مرگبار در زندان ها و زندان ها.

دولت اصلاحات گفته پنج شنبه که وارگاس “پس از ملاقات با معیارهای تحت رهنمود از مارس 27 به انتشار برخی از سطح پایین ویژگی های آزادی مشروط متخلفان در پاسخ به تعداد رو به رشد COVID-19 نفر در زندان های محلی, Daniel وارگاس آزادی مشروط برداشته شد در آوریل 28.”

“هنگامی که حکم آزادی مشروط برداشته شده است آن است که مسئولیت های محلی در زندان به آزادی فردی” در بیانیه ای گفت:.

مقامات در دفتر فرماندار بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>