شهر نیویورک روانپزشک تحت درمان قربانیان و بستگان پس از 9/11 حملات تروریستی در حال مبارزه برای پروانه پزشکی اش پس از گران به تلاش برای دزدکی حرکت کردن یک پوند متامفتامین گذشته پست های بازرسی امنیتی در فرودگاه نیوآرک.

کالیفرنیا هیئت پزشکی است که به دنبال نظم و انضباط دکتر آناند Pandya — قبلا از Cedars-Sinai در بیمارستانی در لس آنجلس — برای سپتامبر. 15, 2016 دستگیری که در آن ماموران گمرک گفت: آنها یافت 16.3 اونس مت پنهان در یک نوزاد پودر ظرف دکتر چمدان همراه با 25 سوزن امپول. Pandya پرواز کرده بود در آلمان پزشکی مدیره اسناد و مدارک نشان می دهد.

او التماس کرد گناه زیر مارس به دو به اتهام در اختیار داشتن مواد مخدر از جمله یکی به قصد توزیع و دستور داده شد برای شرکت در پیش از محاکمه مداخله برنامه گفت: کاترین کارتر سخنگوی Essex County (نیوجرسی) دادستانی است. او بود که اوایل منتشر شده از این برنامه در دسامبر 2017.

در حالی که کالیفرنیا مقامات پزشکی به دنبال yank Pandya را امتیازات همتایان خود در نیویورک هنوز برای اقدام علیه 52 ساله روانپزشکی پزشکی قانونی متخصص بوده و دارای مجوز در ایالت نیویورک از سال 1996.

جیل Montag سخنگوی دولت در بخش بهداشت و درمان را از حرفه پزشکی انجام (OPMC) گفت: “هنگامی که OPMC یاد می گیرد که دیگر از دولت گرفته یک اقدام انضباطی علیه یک NYS مجوز پزشک OPMC بلافاصله باز می شود بررسی و اقدام مناسب. زمانی که OPMC یاد می گیرد که یک پزشک بوده است محکوم به جرم OPMC نیز اقدام مناسب است.” او حاضر به گفتن چرا OPMC هنوز اقدام به Pandya چهار سال مورد.

پس از 9/11 بیمارستان و تنظیم خانواده-کمک مراکز که تثبیت شد در روز در زراد خانه در خیابان لگزینگتون و 26 خیابان. Pandya گفت psychiatryonline داوطلب روانپزشکان بود “صدها رسمی برخورد با خانواده” و هم رسمی روانپزشکی ارزیابی 848 نفر بین 12 سپتامبر 2001 و نوامبر. 20, 2011 زمانی که این مرکز بسته شده است.

“مردم کمک گرفتن. این غم انگیز است که دکتر متوسل به یک زندگی از مواد مخدر” گفت: جان Feal که FealGood بنیاد حامیان 9/11 اولین پاسخ دهندگان که کاهش یافته است بیمار در سال از حمله تروریستی. “من خوشحالم که او دیگر در خدمت 9/11 جامعه است. ما به اندازه کافی مشکلات فقط تلاش برای زنده ماندن یک روز دیگر.”

Pandya صفحه مربوط به او می گوید که مدیر بستری روانپزشکی در Cedars-Sinai Medical Center, شناخته شده برای آن مشهور بیماران.

Pandya فارغ التحصیل از دانشگاه دانشکده پزشکی در سال 1995 و به اقامت خود در نیویورک پروتستان بیمارستان با توجه به nydoctorprofile. Pandya که نمی تواند از نظر قبلا تدریس در دانشگاه UCLA و USC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im