نیویورک خبرنگار رادیو می گوید: او آلوده دیگران با کروناویروس در مادر 90, جشن تولد

شهر نیویورک خبرنگار رادیو که تحت پوشش coronavirus مهار منطقه در وستچستر آلوده حداقل شش نفر در مادر 90, جشن تولد در نیوجرسی — که برخی از آنها بعد از مرگ با توجه به دلخراش گزارش.

“من به سختی می تواند به یاد آن” 710 WOR آلیس استاکتون-روسینی گفت: در Philadelphia Inquirer. “من تا به حال به من بگویید مادر بهترین دوست او درگذشت.”

استاکتون-روسینی گفت: او گرفتار مرگبار اشکال در اوایل ماه مارس در حالی که انجام بر روی میکروفن مصاحبه در نیو راشل سپس قلب نیویورک شیوع کروناویروس.

پس از مدت 8 مارس او انداخت باش تولد برای مادر مسن, جکی استاکتون در صهیون کلیسای انجیلی لوتری در ساحل, جزیره, NJ.

“من با داشتن این حزب برای مادرم” او به یاد می آورد. “من دعوت کل کلیسا.”

حدود 25 نفر با حضور در جشن, که در آن مهمانان استقبال یکدیگر را با “مشت پمپ” و استاکتون-روسینی خدمت mimosas.

اما روز بعد مادر او بیمار — بود و به زودی در بیمارستان بستری است. چند روز بعد, Stockton-روسینی خودش از خواب بیدار شد با لرز.

“اوه خدای من … خدا” او به خاطر فکر کردن. “آیا من این را در اینجا؟”

در مجموع حداقل هفت نفر در حزب را تبدیل به بیمار با این ویروس و دو فوت کرده اند, Stockton-روسینی گفت.

یکی از موارد منجر به مرگ او بود مامان همسایه و دوست نزدیک شنی, Medford, 76. دیگر محبوب 96 ساله کلیسای اصلی اموزش Reeder.

در روز سه شنبه, طولانی, ساحل, جزیره سلامت افسر دن Krupinski گفت: غم انگیز “جامعه خوشه” تا به حال ترسیم شده است به جشن تولد با توجه به سوال.

استاکتون-روسینی گفت: او تاسف پرتاب حزب — اما نه انجام کار خود را در وهله اول.

“اگر من تا به حال به آن را انجام دهد دوباره می توانم صادقانه بگویم من نمی رفته اند به Westchester? من احتمالا فرسوده یک ماسک” استاکتون-روسینی گفت. “اگر من تا به حال به آن را انجام دهد بارها آیا شما فکر می کنم من می خواهم که یک حزب برای من مادر ؟ هیچ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im