نیویورک املاک و مستغلات صنعت وضعیتی وخیم پس از تعجب هزینه کارگزار حاکم

نیویورک املاک و مستغلات صنعت وضعیتی وخیم پنج شنبه پس از یک حاکم از دولت تنظیم کننده است که مستاجرها نمی توان به اتهام کارگزار هزینه.

وزارت امور خارجه blindsided کسب و کار و حتی نمایندگان مجلس در روز سه شنبه هنگامی که آن را صادر روشن برای اجاره در قانون سال گذشته تصویب و گفت: صاحبخانه در حال حاضر باید پرداخت کارگزار هزینه — نه مستأجر.

“این یک جنگ بر املاک و مستغلات” رئیس یکی اجاره کارگزاری گفت: پست در روز پنجشنبه صحبت در خواست نامش فاش نشود.

“آنچه [DOS] بود بی وجدان … آنها نمی رسیدن به کسی می گویند این بمب از تفسیر خود از قانون خواهد بود کاهش یافته است و آنها نمی دهد هر کسی این فرصت را به آن را درک کنند و تفاوت های ظریف است.”

اجاره قانون تصویب شده در ماه ژوئن گفت که مستاجر نمی تواند متهم بیش از 20 دلار در هزینه های زمانی که تقاضا برای یک آپارتمان.

اما معلوم نیست که آیا $20 درپوش نیز اعمال می شود به کارگزار هزینه —و داس گفت که آن را انجام داد.

منتقدان هشدار داد که صاحبخانه غیر اجاره تثبیت ساختمان فقط می تواند با تصویب هزینه برای مستاجران — گروهی که این مقررات تلاش برای محافظت از.

“اگر صاحبخانه سعی کنید به پخت در’ هزینه های کارگزاری به قیمت اجاره یکی کردن یا کوچکتر ساختمان مالک واحد را تا پایان نامتناسب گران تر” گفت: Leni موریسون کامینز املاک و مستغلات وکیل در Cozen اوکانر.

“به طور کلی, من انتظار می رود که قیمت اجاره افزایش خواهد یافت و برای پوشش برخی از هزینه های,” او گفت:, و اضافه کرد که او نیز انتظار “راش از دادخواهی.”

در واقع با نفوذ مدیره املاک و مستغلات نیویورک در روز پنج شنبه هشدار داد که ممکن است چالش “غلط و مضر” فرمان در دادگاه و تشویق اعضای خود را در اعتراض به.

“همه ذینفعان باید یک فرصت برای بحث در مورد انشعابات در عوامل صاحبان و اجاره به طور یکسان” گفت: REBNY رئیس جمهور جیمز Wheelan.

دیگران اشاره کرد که بیش از 54,000 کارگزاران در دولت امپراتوری می تواند قرار داده و از آنجایی صاحبخانه ممکن است انتخاب کنید برای انجام این کار بدون خدمات خود را برای جلوگیری از هزینه اضافه.

“این خواهد تلفات کارگزاری صنعت” گفت: Jay مارتین رئیس جامعه مسکن بهبود برنامه یک انجمن صنفی در حدود 4,000 صاحبان ساختمان.

حتی سیاستمدارانی که تصویب این لایحه گرفته شد عقب هدایت. دولت ایالت دایان ساوینو (D-جزیره استاتن) گفت: کارگزار هزینه موضوع هرگز آمد در آن زمان است.

“من فکر می کنم [صاحبخانه] سعی خواهد کرد به تصویب همراه هزینه به مستاجر” ساوینو گفت.

مجلس جف Dinowitz (D-برانکس) همچنین گفت که او نمی به یاد داشته باشید “کارگزار هزینه بالا آمدن یک راه یا دیگری.”

“اما به نظر می رسد منطقی است که صاحبخانه است که بازاریابی اموال باید پرداخت کارگزار هزینه نه مستاجر,” او گفت:.

برخی در صنعت املاک و مستغلات غافلگیر شد.

“خبر خوب در یک بسیار گیج کننده عرصه است که آن را می سازد شفاف چه کسی مسئول هزینه های بی پروا کارگزاران ندارد و توانایی به قیمت اجحاف کردن و یا دو اتهام” گفت: دالی لنز از دالی لنز املاک و مستغلات.

او می گوید که هزینه انرا تغییر به مصرف کننده خواهد بود و ماندن در صاحبخانه.

این حرکت را نیز تحسین شده توسط مستاجر طرفداران.

“صاحبخانه باید شانه هزینه های مربوط به استخدام کارگزاران به نمایندگی از منافع خود نمی مستاجران” رابرت Desir کارکنان وکیل در کمک حقوقی جامعه در بیانیه ای گفت.

“این است که بیشتر در اثبات این که مسکن ثبات و مستاجر قانون حفاظت از 2019 است و کار به سطح زمین بازی است که به شدت مورد علاقه صاحبخانه و صنعت املاک و مستغلات برای چند دهه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر