شهر نیویورک ساکن است در حال حاضر در حال آزمایش برای coronavirus — پس از این فرد به تازگی از سفر به ایتالیا و شهر نشان داد پنج شنبه.

بیمار گزارش علائم ویروس اما جزئیات بیشتر در مورد هویت خود و زمان سفر خود را و بیماری بودند مشخص نیست.

شهرستان کمیسیون بهداشت و درمان Oxiris Barbot گفت: تعدادی از تست های احتمال افزایش پس از دولت فدرال به تازگی گسترش معیارهای تست در پاسخ به سریع تر گسترش این ویروس مرگبار در خارج از چین — در کشورهایی از جمله ایتالیا ، ایران و کره جنوبی.

“ویروس ها نمی احترام به مرزها و گسترده تر این تعریف به ما کمک خواهد کرد بدبختانه برای تشخیص ویروس” Barbot توییتی. “ما انتظار می رود تعداد موارد تحت بررسی به رشد است.”

شده اند وجود دارد هیچ تایید موارد این ویروس در سیب بزرگ است. شش نفر دیگر آزمایش شده اند همه از بازگشت نتایج منفی.

“ما از نیویورک به ادامه به شستن دست های خود را به طور منظم و در خانه بمانند اگر آنها احساس بیمار و به تازگی از سفر و یا در تماس نزدیک با کسی که سفر به این و یا هر کشور با مداوم فرد-به-فرد گسترش COVID-19,” Barbot گفت: استفاده از نام های خاص سویه از ویروس.

ایتالیا مستند 528 coronavirus موارد و 14 مربوط به مرگ و میر با گسترش بیماری بیشتر در مناطق شمالی لومباردی و ونتو.

کره جنوبی بیش از 1700 موارد در حالی که ایران دارای 245 موارد است.

در ایالات متحده وجود داشته است 60 تایید موارد — از جمله 45 نفر بودند که تخلیه از آلوده کشتی کروز در ژاپن و یا چین که در آن شیوع آغاز شد.

Stateside موارد تایید شده اند در آریزونا و کالیفرنیا و ایلینویز ماساچوست و تگزاس واشنگتن و ویسکانسین.

بیش از 82,500 موارد coronavirus تایید شده است در سراسر جهان همراه با بیش از 2800 مرگ و میر با توجه به بهداشت عمومی داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im