رستوران NYC تغذیه سلامت کارگران در خط مقدم مبارزه با کروناویروس

شهر نیویورک رستوران ها ممکن است در یک موضوع اما آنها هنوز هم تغذیه منطقه بهداشت و درمان-مراقبت از کارگران با کمک یکی فوقانی شرق جانبی ،

گابریل زره غیر تمرین وکیل با سه تا از بچه ها بود که در مستند با بقیه شهر در تولد 50 زمانی که او تصمیم گرفت به درخواست او Facebook بگیرید و یاد دهید به اهدای پول برای کمک به تغذیه بیمارستان کارگران به افتخار او روز بزرگ است.

در ابتدا فقط تعداد انگشت شماری از 600 به علاوه دوستان اهدا کرد. اما پس از او نوشته شده اول با تشکر از شما توجه داشته باشید — از یک پرستار در یک COVID-19 ICU واحد در دانشگاه نیویورک بیمارستان — کمک های مالی آغاز شده نورد در.

آوریل 3 فقط 10 روز بعد زره را مطرح کرده و بیش از $4,900 در Facebook از جمله 400 دلار به او اهدا خودش. با هم آنها را تغذیه بیش از 600 نفر در خط مقدم امپراتوری دولت شیوع کروناویروس.

“تولد من بود روز دوم اقامت در پناهگاه. من نمی تواند راه رفتن را از طریق پارک مرکزی. بچه ها من نبودند ، جهان ما در حال تغییر بود. ما نمی دانیم چه اتفاقی می افتد اما ما خوب” Armour گفت. “به جای احساس متاسفم برای خودم فکر ما نیست با ضربه سخت است. این افراد در بیمارستان ها. اجازه دهید انجام کاری برای کمک به آنها و نه فکر می کنم در مورد خودمان است.”

پس از دریافت اولین دور از کمک های مالی, Armour میگردین از طریق Instagram حساب در جستجوی گرسنه کارگران بیمارستان تا زمانی که او کشف کرد که کسی او را دنبال کرد بود NYU ،

“ما تا به حال هرگز سخن گفته است. من حتی نمی دانند که او نام من فقط می دانستم که او به عنوان یک gluten-free, foodie. اما من تو را دیدم او یک پرستار بود, بنابراین من messaged او. من گفتم که دوستان من و من ارسال مواد غذایی و تحویل به بیمارستان برای تولد من و او خواهد بود علاقه مند به دریافت. او پاسخ داد بله” Armour گفت.

نیکول شهری — همان NYU پرستار بیمارستان که بعد از ارسال Armour با تشکر از شما توجه داشته باشید — درخواست ترجمه برای خودش و حدود دو دوجین از همکاران او به دنبال یک اندازه مشابه منظور از شکر را به شیرینی.

“تغذیه آنها به من 50th birthday برخی از هدف در یک زمان ما احساس درماندگی,” Armour گفت.

از آن پس او اهدا کرده است پیتزا به Sloan Kettering و کوه سینا شرق; لنا به آشپزخانه ایتالیایی و شکر را به شیرینی به NYU; Pappardelle به کوه سینا غرب و Kesté پیتزا به نیویورک را Columbia پروتستان به دنیا آمد. او هنوز هم می یابد مراقبت های بهداشتی کارگران به تغذیه از طریق رسانه های اجتماعی است شروع به گرفتن درخواست از دوستان و خانواده که می دانید کسی که در خط مقدم.

راشل Blaire یک دستیار پزشک در کوه سینا وست می گوید: او در میان خسته کننده 24 ساعته شیفت زمانی که زره او را فرستاده و همکاران او از Pappardella یک ایتالیایی رستوران در قسمت فوقانی سمت غرب در روز پنج شنبه شب.

“من دور منفجر شد,” Blaire گفت. “حداقل 30 نفر شام لذت می برد و خیلی خوب بود. هر کس raving در مورد آن بسیار ممنون و سپاسگزار. من امیدوارم که مردم دیدن که رستوران نیز مبارزه و دادن کمک های مالی نیز به آنها کمک می کند.”

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: هیچ شواهدی وجود ندارد که coronavirus می تواند انتقال از طریق مواد غذایی است.

اما ناهار خوری نشسته ممنوع شده است در چندین ایالت از جمله نیویورک برای کاهش خطر قرار گرفتن در معرض از طریق مردم, بشقاب و ظروف.

با وجود این رستوران در صنعت گلایه برخی از صاحبان رستوران شده اند و بیرون رفتن از راه خود را برای کمک Armour گفت. زمانی که او برای اولین بار دستور داد كه از Kesté پیتزا, برای مثال, او تنها بود $280 — به اندازه کافی به منظور حدود 15 پیتزا. بنابراین روبرتو Caporuscio, Kesté را مالک و pizzaiolo افزود: 85 پیتزا رایگان برای 100 نفر از پیتزا.

“من بود نقل مکان کرد, من تا به حال اشک نورد پایین صورت من” Armour گفت.

برای Caporuscio تصمیم ساده بود. “برای من بسیار مهم است را به بيمارستان. آنها قهرمانان. من ایتالیایی” Caporuscio گفت:, و اضافه کرد که خود را همکار ایتالیایی ها در صنایع غذایی نیز اهدا وقت خود را و کالا از گل با پنیر و گوجه فرنگی.

“ما فقط می خواهم به کمک” Caporuscio گفت. “اگر ما می تواند کمک به مردم به خطر جان خود را در بیمارستان و من قادر به خواب بهتر در شب.”

Caporuscio به اجازه رفتن از حدود 15 نفر از این بیماری همه گیر برخورد کرده اند قادر به نگه داشتن در 35 کارکنان — و بسیاری او می گوید: هنوز کار تمام وقت است.

“ارائه مواد غذایی چیزی است که من می توانید انجام دهید,” او گفت:. “ما خود را تحویل پوشیدن ماسک و دستکش. ما بسیار مراقب باشید. من درایو ماشین. پرستاران آمده خارج به انتخاب کنید تا مواد غذایی. من نمی توانید شکایت کنید. حداقل من کار برای کارکنان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>