رستوران NYC توقف ارائه takeout با توجه به کروناویروس بحران

نیویورک یک بار پر رونق رستوران صحنه است که به سرعت تبدیل شدن به یک قبرستان.

کمتر از یک هفته پس از دستور به بستن تمام اتاق ناهار خوری و سرویس و تمرکز صرفا بر روی takeout از eateries در حال کشیدن پلاگین بر روی کسب و کار بیش از حد. بایگانی اطلاعات و تحویل سفارشات در صورت crescendoing coronavirus آلودگی ترس نیست فقط کشیدن در خمیر به اندازه کافی برای نگه داشتن چراغ. به علاوه آن را امن نیست, رستوران می گویند.

کریستینا کاستاندا در شنبه توقیف گذشته دو باقی مانده و رستوران از جمله رستوران مکزیکی ال Mitote و ضیافت مدیترانه الا اجتماعی پس از تصمیم گیری او نمی تواند همچنان به فروش مواد غذایی بدون به خطر انداختن خود و کارکنان خود را به سلامت.

“من در آنجا مشغول به کار در تمام طول روز و فقط می توانم پیدا کردن یک راه امن برای ادامه فعالیت,” او گفت: اواخر شنبه شب. “ما در حال رفتن به خانه.”

اقتصاد نیز, نیست, کار, کاستاندا, گفت:. “ما واقعا با هیچ چیز باقی مانده و من صحبت کردن در چیزی: دو بانک حساب به صفر در عرض یک هفته پس از آخرین حقوق و دستمزد.”

نیویورک رستوران صنعت شده است و درد و رنج برای ماه به عنوان ترس از coronavirus فرستاده است مردم خزیدن برای پوشش. هر گونه امیدی به بهبود سریع بود له در هفته گذشته زمانی که رژیم صهیونیستی. کومو ممنوع همه sitdown ناهار خوری در تلاش برای stanch گسترش ویروس که تهدید به پایمال کردن بیمارستان های شهرستان به عنوان تعدادی از موارد به موشک وار رفتن.

اما takeout نیست نوش دارو برخی از مردم فکر آن خواهد بود. و از آن شده است به خصوص دشوار است برای رستوران ها که قبلا با تکیه بر مردم نشسته به یک جدول به خوردن. بایگانی اطلاعات کسب و کار برای این دسته به طور کلی کمتر از 10 درصد از فروش کلی سالم بار, صنعت, منابع گفت.

“ما در حال از دست دادن پول برای انجام این کار از آنجا که ما هنوز هم مجبور به پرداخت اصول اولیه مانند اجاره و برق اما ما باز هستند, بنابراین من می توانید پرداخت مردم چیزی” توضیح جرمی Wladis رئیس جمهور از رستوران که صاحب خوب به اندازه کافی به غذا خوردن برداشت و براد در همبرگر & BBQ.

در ارائه تنها takeout, Wladis تا به حال به اخراج حدود 75 نفر و شیفت به عامل با یک اسکلت خدمه از 15 به 20 قسمت-تایمر چرخش شیفت — و او گفت که او هنوز هم نمی تواند به پایان می رسد دیدار.

او راه اندازی یک GoFundMe صفحه گذاشته و کارکنان و افزایش بیش از 7000 دلار در اولین روز از جمله به طور منظم از کمیسر NBA آدم نقره و همسرش مگی. “دوستان و خانواده خود را فقط پول ریخت به تیم من — به همه کارکنان که حتی واجد شرایط برای کمک های دولت” Wladis گفت.

بازگشایی مجدد رستوران گفت: نیاز فوق العاده ای امداد از دولت و شرکت های بیمه و صاحبخانه. “من نمی بینم مگر اینکه راه وجود دارد برخی از کمک مالی,” کاستاندا گفت. “من صاحبخانه شده اند بسیار به حمایت از من در گذشته است اما من نمی دانم که امروز در چه شرایطی امکان پذیر خواهد بود برای آنها را هر دو.”

علامت Amadei یک سرمایه گذار در منهتن در کافه تریا و امپراتوری کسی که شام میخورد نگرانی های همه گیر را تغییر چشم انداز نیویورک برای همیشه لطفا برای. “کافه تریا هرگز تعطیل در طول 9/11 یا لیمن سقوط یک ماشین به اندازه ژنراتور به باز بماند پس از طوفان شنی” او به یاد می آورد. “این وضعیت آخرالزمانی برای کسب و کار رستوران. چه غم انگیز خواهد این شهرستان بود اگر تنها مکان است که جان سالم به در برده بودند زنجیر? این باعث می شود من افسرده حتی در مورد آن فکر می کنم.”

آن را یک ضعف پوشش نقره ای, اما این درست است که شام در حال پیدا کردن آن را آسان تر برای دریافت یک طعم و مزه از غذاهای از رستوران ها استفاده می شود که سخت به مانند Nick & Toni را در همپتون.

محبوب ضیافت مدیترانه ای است که در حال حاضر باز برای بایگانی اطلاعات — و خطوط خارج از درب ها kaput. شنبه شب برای مثال وجود دارد فقط قطره ای از مشتریان در آینده به انتخاب کنید تا سفارشات خود را.

“این سخت است می دانم که اگر آنها قادر خواهید بود به آن را نگه دارید تا اگر آن را در ادامه این راه” گفت: یک مشتری که نمی خواهید به توان نام برد.

مارک اسمیت یک شرکت صاحب مشهور 32 ساله است eatery گفت: takeout آزمایش است که “سادگی” اما اذعان کرد که آنها در حال انجام آن را در بخشی خود را برای کمک به کارکنان خود را.

“این به ما کمک می کند نگه داشتن برخی از کارکنان خود کار می کند و به برخی از درآمد آینده در,” او گفت:. “ما در حال گرفتن سفارشات به طور منظم مانند چهار entrees, آنچه شما به طور معمول سفارش — 20 جوجه.

“به ما گفته بودند به ما رستوران ها در 12 ساعت. من نمی دانم که بیش از حد بسیاری از کسب و کار و یا صنایع که گفته شده است که در حال حاضر” اسمیت اضافه شده است. “ما فقط تلاش برای بدست آوردن دریایی ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>