نیویورک مدرسه بازگشایی طرح را توضیح نمی دهد چگونه به نگه داشتن بچه ها امن قانونگذاران استدلال می کنند

این شهرستان را برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس عمومی این سپتامبر کافی را فراهم نمی کند جزئیات در مورد چگونه به نگه داشتن دانش آموزان, معلمان و کارکنان امن شهر و دولت و مقامات منتخب در روز جمعه گفت.

“ما نیاز به یک طرح برای چگونه برای باز کردن مدارس نیست اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به آنها” عضو شورای بن Kallos (D-منهتن) گفت: در مورد جزئیات گذاشته ساعت قبل توسط شهردار de Blasio و Dept. آموزش و پرورش صدراعظم ریچارد Carranza.

د Blasio اعلام کرد “حاوی رویکرد” از در کلاس و آموزش آنلاین به عنوان طولانی به عنوان شهرستان را مثبت روزانه-تست میزان coronavirus باقی می ماند کمتر از 3 درصد است. آن است که در حال حاضر در 1 درصد است.

شهردار و صدراعظم نیز توضیح داد: برای پروتکل قرنطینه از دانش آموزان و به طور موقت تعطیل از ساختمان های فردی اگر کسی در مدرسه تست مثبت برای ویروس.

اما Kallos عضو شورای کمیته آموزش و پرورش گفت که او و دیگر مکان عمومی, مدرسه, پدر و مادر به دنبال چیز دیگری است.

“هدف از اقدامات شهردار و صدراعظم مصرف آن را امن برای کودکان برای بازگشت به مدرسه نمی آنچه آنها می خواهید انجام دهید هنگامی که کودکان در حال حاضر بیمار شدن و خدای ناکرده می میرد,” او گفت:.

“چه معلم نسبت خواهد بود ؟ چقدر فاصله خواهد آنها را بین میز? را روی میز باید موانع در اطراف آنها است ؟ چه نوع از تهویه را در مدارس ؟ چه وعده های غذایی مانند نگاه? خواهد بچه ها در یک اتاق ناهار یا خوردن وعده های غذایی در یک میز؟” Kallos پرسید.

“در بسیاری از سوالات که در آن هیچ پاسخ,” او گفت:.

Kallos اضافه شده است که او شنیده از مدیران و معلمان وجود ندارد و سازمان حفاظت محیط زیست بودجه برای اضافه کردن اقدامات ایمنی اضافی مانند تهویه یا میز پارتیشن.

د Blasio اصرار در جمعه شهرستان در سالن نشست خبری که “ما مقدار کمی از هیچ هزینه” برای ایجاد مدارس امن هر چند او نمی ارائه هر گونه جزئیات در مورد بودجه.

همکار عضو شورای علامت Treyger (D-بروکلین) که صندلی های بدن, آموزش و پرورش, کمیته, توافق با Kallos’ نگرانی.

“این برنامه است. این طرح های تهی دست” او توییتی جمعه.

مجلس مایکل بندتو (D-برانکس), صندلی های مجمع کمیته بهداشت و درمان گفت: پدر و مادر در یک نقطه سخت.

“خدا را شکر بچه های من هستند و آنها در حال کار و با تشکر از خدا برای آن چرا که من نمی خواهم به این تصمیم گفت:” در یک مصاحبه.

Councilman Ben Kallos
عضو شورای بن KallosStefan ارمیا

“من فکر می کنم اگر من تا به حال به این تصمیم در نقطه سمت راست در حال حاضر من می گویند من نمی خواهد آنها را ارسال و من رفت و آمد مکرر به آموزش فرزندان خود من — در واقع من می ترسم بچه ها من در حال رفتن به بیمار — من می ترسم که آنها در حال رفتن به بیمار و گرفتن ویروس و تصویب آن را بر روی بستگان خود را,” او گفت:.

“این واقعیت ساده این است که هیچ راه امن برای در حال حاضر زمان برای باز کردن مدارس است. هیچ کس در حال رفتن به با طرح,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>