نیویورک می بیند 84 coronavirus-مرگ و میر ناشی از امروز به عنوان موارد در ادامه به افزایش

شهر نیویورک گزارش 84 مرگ و میر بیشتر از coronavirus پنج شنبه به عنوان تعداد موارد تایید شده همچنان به افزایش می یابد به صورت محلی و در سراسر کشور است.

د Blasio دولت نیز تایید 1,239 جدید COVID-19 موارد آوردن سراسر شهر بود در مجموع به 23,112 افراد آلوده و 365 کشته و پنج شنبه شب.

پرسنل پزشکی پنج شنبه توصیف فاجعه در بیمارستان ها تبدیل شده اند که به طور کامل غرق ویروس کشنده به عنوان خیل از نیویورک و شهر اولین پاسخ بیمار قرار می گیرند.

میچ کاتز سر از نیویورک بهداشت + بیمارستان سیستم گفت: این بیماری همه گیر شده است “بسیار خشن … بسیار چالش برانگیز” برای کارگران است.

“ما در حال برگزاری در” کاتز گفت: شورای شهر در یک تلفن جلسه. “این بسیار خشن آن بسیار چالش برانگیز است اما همه بیمارستان ها مشغول به کار هستند بالاتر از ظرفیت خود را برای پاسخگویی به این نیاز.

این ویروس در بیمارستان بستری 4,720 بیماران 20 درصد از تمام موارد با حداقل 850 از کسانی که تحت درمان در Icu.

ملکه منجر به نیویورک با بیشترین تعداد از موارد در 7,362; پس از بروکلین با 6,095; the Bronx با 4,243; منهتن با 4,4046 و سپس استاتن آیلند با 1,330.

ملکه همچنین دارای بسیاری از ساکنان آلوده سرانه حدود .32 درصد از قصبه ساکنان داشتن پایین آمدن با این ویروس.

نیویورک خدمت کرده است به عنوان کانون برای ایالات متحده است شیوع این کشور در روز پنج شنبه گزارش بیشترین موارد تایید شده از coronavirus در جهان گرفتی چین و ایتالیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>