حالا شما ببینید ’em در حال حاضر شما لازم نیست!

بروکلین bodega مالک گفته آمد تا با یک راه هوشمندانه برای فروختن سیگار untaxed — با نصب یک کنترل از راه دور قفسه نگه می دارد که bootleg ته از نظر پنهان است.

دولت مالیات-عوامل اجرای کشف نیرنگ در طول یک حمله که بخشی از سرکوب کج خرده فروشان هستند که scamming دولت را تا 1 میلیارد دلار درآمد سالانه.

22-دوم کلیپ های ویدئویی نشان می دهد که عامل مالیات عامل دستگاه راز پنهان است در داخل یک کابینت چوب نمایش قفسه های کالا از جمله یکبار مصرف پلاستیکی فندک و کودیاک wintergreen مردن.

زمانی که عامل فشار “بالا” را فشار دهید بر روی یک کلید الکترونیکی fob قفسه برگزاری چندین جعبه از خام نام تجاری نورد مقالات به طور ناگهانی شروع به افزایش, افشای بسته سیگار از جمله محبوب Marlboro
قرمز” — انباشته در cubbies زیر.

عامل و سپس پرس “پایین” را فشار دهید در fob باعث سیگار به طور ناگهانی فرو رفتن از مشاهده.

“در اینجا چیزی است که ما در برابر” دولت مالیات و دارایی در کمیسیون مایک اشمیت نوشت: در یک عنوان به تصویری از توییتر.

مقامات کاهش یافته است به شناسایی این فروشگاه بود که حمله در اواخر ماه گذشته گفت که رسیدگی به آن در فعالیت های غیر قانونی بود ادامه دارد.

اما مشابه لقب کشف شده است که در گذشته حملات با توجه به مالیات و امور مالی گروه.

“قاچاق در untaxed محصولات شایع است. این هزینه های ما درآمد مواضع بهداشت عمومی و اهداف کسب و کار لطمه می زند که قواعد بازی” اشمیت توییتی.

به عنوان بخشی از خود مالی 2021 طرح بودجه دولتی اندرو کومو پیشنهاد کرده است که “دو سیگار و شما” که به شدت مجازات خرده فروشان گرفتار بارها و بارها فروش سیگار untaxed.

مرتبه اول را در یک سال لغو گواهی مورد نیاز برای فروش توتون و تنباکو در حالی که دوم می تواند هزینه صاحب یک فروشگاه مناسب برای جمع آوری مالیات بر فروش به طور موثر بستن کسب و کار.

مرتبط ارائه خواهد اجازه می دهد دولت به هر کسب و کار وابسته و یا شرکتهای دولتی تا سایه اپراتور نمی تواند فرار از عواقب ناشی از اعمال خود.

مقامات تخمین می زنند که 60 درصد از bodegas و مغازه در این شهرستان است که ارائه نمی بلیط بخت آزمایی یا مشروب الکلی در حال دستفروشی bootleg سیگار.

نیویورک اتحاد ملت دوم-بالاترین نرخ مالیات بر سیگار اضافه کردن $4.35 برای هر بسته 20.

اپل بزرگ نیز حمالت $1.50 آوردن مجموع به $5.85.

مالیات افزایش هزینه به طور متوسط از 10 کارتن بسته به بین $120 و 130 دلار در مقایسه با فقط 40 دلار در جنوب شرقی متحده از جمله ویرجینیا و کارولینای شمالی است.

این تفاوت چشمگیر را فراهم می کند انگیزه ای برای bootleggers برای بار کردن یک ون یا SUV با 600 تا 1000 کارتن سیگار است که می تواند قاچاق به این شهرستان و فروخته شده به خرده فروشان حدود 85 دلار در هر, در نتیجه سود بین $25 ، 000 و $45,000 هر سفر مقامات گفت.

خرده فروشان به نوبه خود می تواند فروش untaxed سیگار در 9 $در هر بسته نسبت به 13 $یا $14, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی