نیویورک معلمان اخم در مورد آینده خود را در میان coronavirus هرج و مرج

عصبی شهرستان معلمان نگران هستند بسیار مهم ارزیابی عملکرد و تصدی گیری با سیستم مدرسه طرح میتوانست توسط coronavirus بحران است.

وزارت آموزش و پرورش به طور معمول آغاز می شود اطلاع رسانی وابسته به التزام معلمان و تصدی نامزدها در مورد آینده خود در ماه ژوئن.

اما اضطراب کارکنان در حال جاری شدن سیل در شهرستان کار وکلا و سوالات در مورد خود را ایستاده در حال حاضر که سنتی روش های ارزیابی شده است غیر ممکن است با سیستم بسته.

“معلم ما مشتریان پرسش های بسیاری در حال حاضر گفت:” وکیل برایان شیشه ای. “من واجد شرایط برای تصدی این سال چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ من مشروط تمدید شود? چه خواهد شد با مشاهدات من و نهایی امتیاز در این سال؟”

دولت آموزش و پرورش مقامات خواسته رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را به صدور یک فرمان اجرایی به لغو رسمی معلم ارزیابی این سال و سخنگوی میگوید که آنها در حال بررسی این پیشنهاد است.

شهر معلمان نیز تعجب اگر آنها در نظر گرفته شود بر اساس موفقیت خود را در اجرای وزارت نیرو را دلهره آور از راه دور آموزش مدل.

“آیا من می توانم نوشته شود تا اگر دانش آموزان من نیست ورود پرسید:” یکی بروکلین مدرسه مربی. “آیا من می توانم چیزی در فایل من که در حال رفتن به تبدیل شدن به یک مشکل پایین خط ؟ این سوالات ما. وجود ندارد بسیاری از پاسخ.”

مسن معلمان به ویژه نگران است.

“من مسلما نه به عنوان فن آوری زرنگ و دانا به عنوان همکاران من گفت:” بروکلین معلم در دهه شصت. “آنها breezing از طریق این برنامه و من نه فقط به عنوان آماده به انتقال. من استفاده می شود به یک کلاس درس.”

سازمان حفاظت محیط زیست هنوز هم می تواند فسخ مشروط و معلمان و انکار یا تایید تصدی در شرایطی که سالانه ارزیابی است.

یک سخنگوی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: پست پنج شنبه گفت: آنها هنوز در حال بررسی و ارزیابی روند اما گفت: تصدی گیری ادامه خواهد داد.

“این قلمرو ناشناخته و ما قدر انعطاف پذیری و صبر و شکیبایی ما به عنوان مربیان ما در انتظار راهنمایی بیشتر از دولت در ارزیابی” گفت: سازمان حفاظت محیط زیست سخنگوی دانیل Filson. “آموزش و یادگیری در حال انجام است و در نتیجه تصدی گیری ادامه خواهد داد به عنوان معمول است.”

ایالات فدراسیون معلمان بلافاصله پاسخ به یک سوال برای نظر.

رئیس جمهور در این شهر از مدیران اتحادیه گفت: پست پنج شنبه که مدیران را هنوز تصدی گیری با وجود این سال تحول.

“ارزیابی برای تصدی حداقل چهار سال, روند,” او گفت:. “در بسیاری از موارد وجود دارد باید به اندازه کافی زمان برای ناظر را تعيين. در شرایط غیر معمول دوره وابسته به التزام می تواند تمدید شود بنابراین وجود دارد هیچ دلیلی برای رفتن نیست به جلو با اعطا تصدی که در آن مناسب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>