شهر نیویورک معلمان رئيس جمهور اتحادیه مایک Mulgrew حمایت جو بایدن از رئیس جمهور.

Mulgrew رئیس فدراسیون متحد از معلمان ذکر شده است به عنوان یک بایدن نماینده در دادخواست از رای دهندگان امضا معاون سابق رئیس جمهور ارسال به هیئت دولت انتخابات این هفته به واجد شرایط برای رای گیری وضعیت در نیویورک مارس 28 دموکراتیک اولیه.

اما Mulgrew تاکید کرد که شخصی خود را برای حمایت بایدن است نشان می دهد که این فدراسیون معلمان آمریکا به رهبری سلف خود Randi واینگارتن به پایان می رسد تا حمایت. به UFT محلی فصل عقبی.

“ملی ما وابسته به فدراسیون معلمان آمریکا, مسائل همه ملی تایید است و هنوز هم در میان تایید روند برای انتخابات ریاست جمهوری. مایکل Mulgrew به عنوان یک فرد در حال اجرا است به عنوان یک نماینده سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. دیگر UFT نیز به عنوان افراد در حال اجرا هستند به عنوان نمایندگان برای دیگر دموکرات نامزد ریاست جمهوری – سناتور. برنی ساندرز سناتور. الیزابت وارن شهردار سابق پیت Buttigieg و بایدن” یک UFT سخنگوی گفت.

“هدف نهایی هر چند خواهد شد به هر کس که برنده 2020 نامزدی حزب دموکرات را به منظور شکست دادن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

بایدن گرفتن یک کمک از کومو-led NYS حزب دموکرات است. کومو یک بایدن booster — هر چند فرماندار نشده رسما تایید او پس از ex-veep تصادفا از طریق اوایل بحث.

تام گری یک مشاور دولت رئیس Jay Jacobs شده است رهبری بایدن را درخواست جمع آوری تلاش در اینجا. گری که به رهبری هیلاری کلینتون در سال 2016 دادخواست تلاش در نیویورک معاون رئیس Nassau County حزب دموکرات نیز به رهبری Jacobs.

مجلس نمایندگان شامل ده ها تن از استقرار دموکرات – از جمله دولت و مجلس و برانکس حزب دموکرات رئیس مارکوس کرسپو سابق هارلم کنگره Charles Rangel کوئینز دولت سن. Leroy Comrie, Albany County اجرایی دن McCoy, Buffalo state ایالت تیم کندی و Suffolk بهداشت ، مونیکا مارتینز.

برنی ساندرز’ حامیان شامل مدافع عمومی Jumaane ویلیامز استاد حقوق و باد صبا Teachout دولت سنسور. مایک Gianaris, James Sanders, جولیا Salazar, لوئیس Sepulveda and Jessica راموس و نیویورک اعضای شورای شهر هلن روزنتال و جاستین Brennan.

Sanders اردوگاه گفت: این پرونده بیش از 65,000 امضا از ثبت نام رای دهندگان دموکرات.

رای دهندگان امضاهای مورد نیاز به محل کامل تخته سنگ از نمایندگان در تمام 27 کنگره مناطق در سراسر کشور.

این ساندرز’ درخواست تلاش شد نظارت اعضای نیویورک مترقی اقدام شبکه که تشکیل شد نیویورک حامیان این سناتور ورمونت 2016 مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور.

NYPAN Co-صندلی Traci Strickland سیاه ساکن بروکلین در حال اجرا به عنوان یک نماینده از هفتمین کنگره منطقه اشاره کرد که بیش از 40 درصد از ساندرز نمایندگان اقلیت هستند.

“برنی پایه در سال 2016 شد بسیار متنوع تر از او اعتبار برای, اما این زمان در اطراف آن است و حتی بیشتر از آن; آن شگفت انگیز است برای دیدن بسیاری از جوامع تبدیل و احساس برن,” او گفت:.

Joe Biden
جو بایدنAP

پیت Buttigieg انتخاباتی گفت: این پرونده بیش از سه برابر تعداد مورد نیاز از 5000 رای دهندگان امضا برای دریافت در انتخابات با هیئت دولت انتخابات در روز دوشنبه. تمام شد جمع آوری شده توسط داوطلبان است.

ماساچوست ایالت الیزابت وارن که حمایت از خانواده های شاغل, پارتی, همچنین نباید مشکلی واجد شرایط برای رای گیری وضعیت. نه باید میلیاردر سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ که دارای منابع برای پرداخت canvassers.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی