نیویورک تست بالقوه coronavirus بیمار به عنوان تایید موارد افزایش می یابد در سراسر جهان

اولین کسی که در شهر نیویورک به انجام تست برای رمان coronavirus است که درمان در بللوو بیمارستان این شهر کمیسیون بهداشت و درمان گفت: روز شنبه.

بیمار که تحت 40, بیمار با تب و سرفه و تنگی نفس نشانه های ثبتشده از بیماری — پس از بازگشت از چین و رفتن به دکتر مراجعه کنید, کمیسیون بهداشت و درمان دکتر Oxiris Barbot در بیانیه ای گفت.

آزمایش نشان داد که فرد ندارد آنفولانزا یا سرماخوردگی ویروس بنابراین یک آزمون برای coronavirus انجام شد. نتایج حاصل از coronavirus آزمون است که به کار گرفته توسط فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نمی توان شناخته شده حداقل تا دوشنبه.

این فرد شناسایی شد و این شهر نمی گویند که در آن فرد زندگی می کند.

این واقعیت است که این فرد در حال آزمایش است نشان می دهد که سیستم این شهرستان در محل قرار داده برای رسیدگی به شیوع کار Barbot گفت.

“این همان چیزی است که ما آماده است و ما با تشکر از همه برای در نظر گرفتن تمام مراحل درست.”

این 12th صورت ممکن در ایالت نیویورک است. هشت نفر از کسانی که آزمون را دوباره منفی و سه نفر از آنها هنوز در انتظار رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو دفتر خبر داد.

ممکن است در شهر نیویورک مورد می آید پس از هشتم ما مورد شناسایی شد در ماساچوست اواخر جمعه.

بوستون مرد به دنبال درمان در یک بیمارستان در مدت کوتاهی پس از بازگشت از ووهان چین شهر در کانون شیوع. او در تماس با تنها چند نفر دیگر قبل از او رفت و به بیمارستان ماساچوست, مقامات گفت.

موارد دیگر در ایالات متحده در کالیفرنیا ایالت ایلینوی و آریزونا.

مرگ و میر در چین از این ویروس که تا به حال نه دیده شده است قبل از آن به نظر می رسد در اوایل دسامبر شروع به پریدن کرد بیش از 300 نفر روز شنبه در حالی که تعداد موارد تایید شده در سراسر جهان افزایش یافت و به 13,800.

تمام گفته 24 کشور گزارش داده اند که 134 موارد از جمله در مورد انتقال فرد به فرد در ویتنام است.

این ویروس گسترش سریع و نگرانی در مورد پتانسیل برای انسان به انسان انتقال در خارج از چین درخواست سازمان بهداشت جهانی اعلام اورژانس بهداشت جهانی پیش از آن در هفته.

که داده ها نشان می دهد coronavirus گسترش یافته است به مراتب سریع تر از سارس است که آلوده مورد 8,100 مردم در هشت ماه قتل 774 در سال 2003 است.

“کشور نیاز به آماده شدن . . . برای یک داخلی کنترل شیوع اگر که اتفاق می افتد گفت:” که نماینده در پکن Gauden Galea.

همچنین در روز شنبه دانشمندان در دانشگاه هنگ کنگ تحقیقات منتشر شده که پروژه های coronavirus ممکن است آلوده به عنوان بسیاری از 75,815 مردم در ووهان. این شهرستان از 11 میلیون نفر بوده است در مجازی مستند برای هفته ها برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

Ominously شهردار هوانگگنگ یک همسایه شهر ووهان پیش بینی “افزایش قابل توجه” در تایید موارد اعلام خواهد شد یکشنبه و دوشنبه با توجه به جهانی بار یک انگلیسی زبان خروجی اخبار منتشر شده توسط حزب کمونیست چین رسمی روزانه مردم.

بین 600,000 و 700,000 مردم بازگشت به میانمار از ووهان قبل از مستند شهردار گفت.

چین در تلاش برای ساخت بیمارستان ها برای رسیدگی به افزایش موارد است. علاوه بر دو بیمارستان تحت ساخت و ساز سریع در ووهان — اولین بار است که انتظار می رود برای باز کردن دوشنبه دوم دوشنبه — مقامات در حال ساخت سریع تعمیرات به بیمارستانی در پکن در اصل ساخته شده برای رسیدگی به سارس جهانی بار گفت.

حداقل دو بیمارستان های دیگر به زودی باز در Fuzhou پایتخت شرق چین در استان فوجیان و هاربین در شمال شرق چین در استان هیلونگجیانگ.

پکن انتقاد کرده است واشنگتن به منظور جلوگیری از ورود به بسیاری از اتباع خارجی که به چین سفر در دو هفته گذشته به عنوان “معنی” اما استرالیا در زمان مشابه مرحله روز شنبه. ژاپن و سنگاپور را تصویب کرده اند اقدامات مشابه است.

همچنین روز شنبه: چندین کشور از جمله بریتانیا و کره جنوبی و سنگاپور و هند و تخلیه صدها نفر از شهروندان از ووهان. بریتانیا انصراف از کارکنان آن سفارت و کنسولگری در چین است.

هزاران نفر از هنگ کنگ بیمارستان کارگران رای به اعتصاب شروع دوشنبه در تلاش برای فشار به دولت برای نزدیک مرز با چین برای جلوگیری از coronavirus از گسترش.

خطوط هوایی آمریکا لغو پرواز به هنگ کنگ از طریق دوشنبه یک سخنگوی گفت. هنگ کنگ پرواز خواهد بود مجددا دو بار در روز پس از آن. روز جمعه شرکت هواپیمایی قطع پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین از طریق مارس 27 بعد از آن خلبانان شکایت کرد برای متوقف کردن سرویس با استناد به ناشناخته تهدید سلامت از ویروس. قبلا ایالات هواپیمایی و خطوط هوایی دلتا به حال تعلیق تمام پروازها به مقصد چین است.

اپل تعطیل رسمی آن فروشگاه در سرزمین اصلی چین از شنبه تا فوریه. 9.

پکن مقامات محلی خواسته شرکت ها برای کار از خانه تا فوریه. 10 برای حفظ coronavirus از گسترش.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر