نیویورک به انتشار 300 بیشتر Rikers زندانیان میان coronavirus همه گیر

حدود 300 بیشتر زندانیان در Rikers Island یا دیگر امکانات شهرستان منتشر خواهد شد به عنوان شهر تلاش می کند برای جلوگیری از گسترش این coronavirus از طریق آن زندان, سیستم, شهردار, بیل د Blasio گفت.

چند صد زندانی در حال خدمت کمتر از yearlong جملات برای جنحه یا غیر خشونت آمیز و جنایت شهردار روز سه شنبه گفت.

“بعضی از آنها چند ماه بعضی از آنها تنها چند ماه بعضی از آنها تنها چند هفته اما من قصد دارم برای درمان این دسته در سراسر هیئت مدیره” د Blasio گفت.

“ما در حرکت به انتشار آن 300 زندانیان بلافاصله” شهردار اضافه کرد: ممکن است چند روز به روند.

شهردار گفت که او نیز با وکلای منطقه و ایالت نیویورک به انتشار یکی دیگر از 800 زندانی. حدود 700 نفر از این افراد زندانی ویژگی های نقض آزادی مشروط.

“من می گویم در سراسر کل جمعیت آن را ضروری است برای من که هر کسی بیش از 70 و هر کسی که یکی از این پنج از قبل موجود شرایط باید منتشر شود و همچنین” د Blasio گفت: سازمان های دیگر عمل می کنند.

هیچ یک زندانی در خشونت خانگی به اتهام یا جرم تجاوز جنسی قطع خواهد شد, رایگان, با توجه به شهردار که گفت: “ما در حال آماده به انتشار آنها در این زمان است.”

“اگر چه ما همچنان به نگاه کردن موارد به صورت جداگانه و من راحت با انتشار آن افراد در این نقطه است.”

این شهر بررسی شده است صدها نفر از موارد پس از یک تعطیلات آخر هفته خود را از آن زندان سیستم بزرگترین شیوع کروناویروس موارد در lockups در شهرستان است.

چند ده زندانیان در حال حاضر منتشر شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>