نیویورک به تیم با فدرال و ایالتی به اجاره هتل ها به نوبه خود آنها را به طور موقت بیمارستان

شهرستان خواهد شد teaming تا با دولت و فدرال برای اجاره اپل بزرگ, هتل ها و تبدیل آنها به طور موقت بیمارستان برای کمک به کاهش بار بر روی امکانات دیگر برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس شهردار de Blasio روز دوشنبه گفت:.

د Blasio گفت NY1 که این سه سطح از دولت را “هزاران نفر” از غیر ICU بیمارستان اتاق توسط “در بعضی موارد اجاره کامل هتل ها” هستند که “ایده آل” در نزدیکی های موجود در بیمارستان.

“ما می توانیم یک هتل پلان – من صحبت این طریق حق در اینجا در تالار شهر با سپاه مهندسان ارتش رهبری در شب جمعه — و آنها را به من نشان داد طرح های طبقه از چگونه شما تبدیل به یک هتل به یک لحظه بیمارستان” د Blasio گفت.

“شما در ایجاد یک پرستار ایستگاه در اطراف که در آن آسانسور هستند. منظورم این است که واقعا ساده چیزهایی که آنها را به تلنگر از یک سوئیچ اساسا و به نوبه خود یک هتل را به یک بیمارستان است. و ما در حال رفتن به انجام است که به لحن هزاران و هزاران نفر از اتاق.”

شهردار نگفت چقدر این طرح هزینه خواهد شد و یا زمانی که از آن خواهد شد به پایان رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>